Nová postava Stormfront z druhej série seriálu The Boys je v komiksoch nacistickým superhrdinom

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Komiksová postava Stormfront bola oficiálne odhalená na prvých fotkách z druhej série úspešného seriálu The Boys. Tento obrovský hit stanice Amazon Prime neušiel nikomu, kto sa zaujíma o komiksové seriály. Amazon začal po úspechu prvej série okamžite pracovať na pokračovaní.

Druhú sériu The Boys rozšíri nová členka

Zatiaľ čo iba donedávna udržiaval Amazon novinky ohľadom pokračovania The Boys pod rúškom tajomstva, momentálne to vyzerá tak, že sú pripravení začať svoju reklamnú kampaň. Druhej série sa totižto dočkáme už v polovici tohto roka.

Jedná sa o adaptáciu populárnej komiksovej série Gartha Ennisa a Daricka Robertsona, ktorá ponúka zvrat na klasický superhrdinský príbeh. Sledujeme v ňom skupinu vedenú Billym Butcherom (Karl Urban), ktorá bojuje proti skorumpovanému tímu superhrdinov známemu ako The Seven.

The Boys
Zdroj: ew.com

Minulý rok sme sa dozvedeli, že ansámbel sa rozšíri o hviezdu seriálu You’re the Worst – Ayu Cash. Entertainment Weekly zverejnil prvé fotky postavy, ktorú bude hrať. Cash stvárni Stormfront, mužskú postavu z komiksu, ktorá je opisovaná ako mix medzi Thorom a Shazamom. Stormfront je v komiksoch taktiež záporáčka. Vyzerá to tak, že televízna verzia tejto postavy bude o niečo rozdielna. Takto sa vyjadrila herečka Ayu Cash ku svojej postave:

„Myslím si, že je tu, aby zničila Vought. Je tu, aby skúsila prinútiť Vought vrátiť sa k pôvodnému plánu vytvárania superhrdinov. Stormfront vie byť občas feministkou. Aj keď sa vydá nesprávnym smerom, je to stále veľmi silná žena.“

The Boys seriál
Zdroj: ew.com

Súboj titánov

Zo Stormfront sa môže stať záporáčka, ktorá bude nebezpečná, ak nie nebezpečnejšia ako Homelander (Antony Starr), sociopat, vedúci The Seven. Zatiaľ to však vyzerá tak, že pôjdu proti sebe. Cash sa ku Homelanderovi vyjadrila takto:

„Je zvyknutý, že sa ho každý bojí. Ona si je s ním rovná. Tým nechcem povedať, že nerozumie tomu, aký je silný, ale berie to na ľahkú váhu. Je pripravená vyzvať ho na súboj. Celkovo si myslím, že ich vzťah bude veľmi intenzívny a zmení to, kým Homelander je.“

The Boys
Zdroj: ew.com

The Boys je celkovo uznávaný za svoj svieži pohľad na svet superhrdinov. Ostáva nám len dúfať, že bude naďalej tak unikátny a inovatívny, ako doteraz. Zatiaľ to s postavami ako Stormfront vyzerá ako dobrý začiatok. To, aký budú mať na ňu názor samotní The Boys, sa ešte len dozvieme. Avšak fanúšikovia Homelandera môžu už teraz očakávať veľkolepý súboj.

Tešíte sa na druhú sériu The Boys? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -