FilmyTrailery

Nestarnúci Liam Neeson je späť v nasadení v traileri na akčný thriller The Commuter!

Len pár mesiacov po príchode prvej ukážky od štúdia Lionsgate prichádza druhý The Commuter trailer, ktorý nám predvádza nadchádzajúci thriller. V ňom si hlavnú úlohu zahrá Liam Neeson, ktorý už pred nejakým časom oznámil, že tento počin bude z akčného žánru jedným z jeho posledných. Neskôr nám však túto situáciu objasnil a v rozhovore svoje slová trochu upravil:

“Akčné filmy budem robiť až pokým ma nepochovajú pod zem.”

Takže žiaden fanúšik nemusí smútiť. Pokiaľ ste si mysleli, že The Commuter bude jedným z posledných, tak budete radi zo zistenia, že nakoniec to nie je to pravda. Akčná éra nekončí a dočkať by sme sa určite mohli ešte pár tých kvalitných filmov. V tom najnovšom si Liam Neeson zahrá poisťovacieho agenta Michaela, ktorému sa v jednej sekunde zmení celý doterajší život obyčajného človeka. Potom, ako bol kontaktovaný neznámou osobou, musí vyriešiť záhadu, ktorá nebude určite jednoduchá.

The Commuter trailer a večná spolupráca

Tento projekt bude štvrtým v poradí, kedy sa bok po boku objavia herci Liam Neeson a režisér Jaume Collet-Serrou. Stalo sa tak už pri filmoch Unknown (2011), Non-Stop (2014) a Nočný bežec (2015). Ich štvrtý a najnovší, The Commuter, by nás opäť mohol presvedčiť o tom, že ich akčné snímky sú veľmi kvalitné. Na striebornom plátne si taktiež budeme môcť všimnúť aj ďalších dvoch hercov, ktorí už spoločne pracovali na snímkach V zajatí démonov. Patrick Wilson a Vera Farmiga by mohli vo filme určite premiešať karty a mi sa nato už určite tešíme! Predsa len, práve herečka bude “tajomným cudzincom“, ktorý zmení život obyčajnému človeku.

Trailer si pozrite tu:

Spoločnosť Lionsgate už dávnejšie vydalo oficiálny dátum uvedenia filmu do kín. Stane sa tak 12. januára 2018, kedy sa postaví do cesty snímkam ako Proud Mary (Sony), Paddington 2 (Weinstein) a Condorito: La Pelicula (Lionsgate). Konkurencia je “malá” a aj preto sa očakáva, že by si film mohol zarobiť poriadny balík. Myslíte si, že by mohol uspieť v dnešnom preplnenom svete kinematografie? Ak si myslíte že nie, nezabudnite si pozrieť druhý trailer k filmu The Commuter a určite zmeníte názor.

About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár