Nestarnúci Liam Neeson je späť v nasadení v traileri na akčný thriller The Commuter!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Len pár mesiacov po príchode prvej ukážky od štúdia Lionsgate prichádza druhý The Commuter trailer, ktorý nám predvádza nadchádzajúci thriller. V ňom si hlavnú úlohu zahrá Liam Neeson, ktorý už pred nejakým časom oznámil, že tento počin bude z akčného žánru jedným z jeho posledných. Neskôr nám však túto situáciu objasnil a v rozhovore svoje slová trochu upravil:

„Akčné filmy budem robiť až pokým ma nepochovajú pod zem.“

Takže žiaden fanúšik nemusí smútiť. Pokiaľ ste si mysleli, že The Commuter bude jedným z posledných, tak budete radi zo zistenia, že nakoniec to nie je to pravda. Akčná éra nekončí a dočkať by sme sa určite mohli ešte pár tých kvalitných filmov. V tom najnovšom si Liam Neeson zahrá poisťovacieho agenta Michaela, ktorému sa v jednej sekunde zmení celý doterajší život obyčajného človeka. Potom, ako bol kontaktovaný neznámou osobou, musí vyriešiť záhadu, ktorá nebude určite jednoduchá.

The Commuter trailer a večná spolupráca

Tento projekt bude štvrtým v poradí, kedy sa bok po boku objavia herci Liam Neeson a režisér Jaume Collet-Serrou. Stalo sa tak už pri filmoch Unknown (2011), Non-Stop (2014) a Nočný bežec (2015). Ich štvrtý a najnovší, The Commuter, by nás opäť mohol presvedčiť o tom, že ich akčné snímky sú veľmi kvalitné. Na striebornom plátne si taktiež budeme môcť všimnúť aj ďalších dvoch hercov, ktorí už spoločne pracovali na snímkach V zajatí démonov. Patrick Wilson a Vera Farmiga by mohli vo filme určite premiešať karty a mi sa nato už určite tešíme! Predsa len, práve herečka bude „tajomným cudzincom„, ktorý zmení život obyčajnému človeku.

Trailer si pozrite tu:

Spoločnosť Lionsgate už dávnejšie vydalo oficiálny dátum uvedenia filmu do kín. Stane sa tak 12. januára 2018, kedy sa postaví do cesty snímkam ako Proud Mary (Sony), Paddington 2 (Weinstein) a Condorito: La Pelicula (Lionsgate). Konkurencia je „malá“ a aj preto sa očakáva, že by si film mohol zarobiť poriadny balík. Myslíte si, že by mohol uspieť v dnešnom preplnenom svete kinematografie? Ak si myslíte že nie, nezabudnite si pozrieť druhý trailer k filmu The Commuter a určite zmeníte názor.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -