Akcia a zabíjanie aj bez Johna Wicka? Trailer prequel seriálu The Continental dokazuje, že to zvládnu aj bez neho

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Filmová séria John Wick patrí medzi tie najúspešnejšie akčné filmy a filmové série posledných rokov. V mnohých smeroch ponúka nový pohľad na tento žáner, pričom obľúbenosti určite napomáha aj Keanu Reeves. Ten sa síce v najnovšom projekte z toho sveta neobjaví, no trailer na minisériu The Continental nás presviedča o tom, že tam ani potrebný nebude.

Reevesa sme naposledy videli v štvrtom projekte tejto série s názvom John Wick 4. Najbližšie sa má ukázať vo filme Ballerina, v ktorom však bude mať iba menšiu úlohu. Celý film sa totiž bude točiť okolo nebezpečnej baletky-zabijačky Rooney, ktorú stvárni obľúbená herečka Ana de Armas. Avšak v najnovšom seriáli ho neuvidíme, a to z dôvodu, že ide o prequel.

Trailer na seriál The Continental

Dej seriálu je konkrétne zasadený v 70. rokoch minulého storočia, a tak dáva zmysel, že tam Reevesovu postavu neuvidíme. Tešiť sa ale môžeme na Winstona Scotta, ktorého vo všetkých štyroch Wickových filmoch hral herec Ian McShane. V tomto projekte si však jeho mladú verziu zahrá herec Colin Woodell. Uvidíme tak začiatky človeka, ktorý sa časom prepracuje na váženého manažéra.

Tešiť sa môžeme aj na ďalších hercov. Ukáže sa totiž herecký veterán Mel Gibson, ale napríklad aj Ayomide Adegun, ktorý si zahrá mladého Charona (predtým hraného nedávno zosnulým Lanceom Reddickom). Ďalej sa tam ukážu napríklad Peter Greene, Ben Robson, Nhung Kate alebo Katie McGrath. Miniséria vyjde na platforme Peacock niekedy v septembri tohto roku.

The Continental plagát
Zdroj: instagram.com

Štúdio si pre nás prichystali nanešťastie iba tri akciou nabité epizódy. Prvú a poslednú zrežíruje Albert Hughes, druhú Charlotte Brandstom. Aj napriek nízkemu počtu epizód však máme vraj očakávať dlhšie dielo, keďže aj minutáž jednotlivých epizód bude dlhšia. Hovorí sa totiž až o 90 minútach na jednu časť.

Čo hovoríte na prvé zábery z najnovšieho projektu zo sveta Johna Wicka? Vyrovná sa podľa vás pôvodným filmovým počinom?

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -