The Crew Motorfest oslavuje úspech. Vieme, koľko hráčov preteká v otvorenom svete na Havaji

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Spoločnosť Ubisoft® oznámila silný nárast záujmu o The Crew™ Motorfest, úplne nový zážitok z jazdy v otvorenom svete v rámci série The Crew. Hra je najlepšie hodnoteným titulom v sérii a zaznamenala najlepší prvý týždeň v sérii, pokiaľ ide o celkový počet predaných kusov, celkové výdavky zákazníkov a mieru prijatia season passu.

Hra The Crew Motorfest bola pozitívne prijatá kritikmi aj hráčmi a splnila sľub dych vyrážajúcich havajských scenérií a grafickej vernosti, vylepšeného ovládania vozidiel a ódy na automobilovú kultúru prostredníctvom systému Playlist. Komunita hráčov The Crew 2 už nový opus prijala a využila funkciu „Import kolekcie“, pričom do The Crew Motorfest bolo z The Crew 2 importovaných viac ako 42 miliónov vozidiel.

The Crew Motorfest
Zdroj: Cenega Czech

„Sme nadšení z ohlasu, ktorý prekonal všetky rekordy série, a chceme poďakovať našej komunite za neuveriteľnú podporu,“ povedal Ahmed Boukhelifa, výkonný riaditeľ spoločnosti Ubisoft Ivory Tower. „Spustenie hry je ešte len začiatok: na dlhú dobu sme naplánovali pravidelné aktualizácie s novými témami a zážitkami a veľmi silnú podporu po spustení s kombináciou bezplatného a plateného obsahu.“

Od roku 2014 sa k sérii pripojilo viac ako 40 miliónov hráčov a tento rok v júli, viac ako päť rokov po uvedení The Crew 2 na trh, prekonala hra rekordy v priemernom mesačnom počte užívateľov. Štúdio Ubisoft Ivory Tower, ktoré stojí za sériou The Crew, preukázalo svoju schopnosť dlhodobo dodávať kvalitný obsah a v priebehu vývoja uprednostňovalo spätnú väzbu hráčov z playtestov.

Hra je teraz k dispozícii na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X a Xbox One a tiež na PC s Windows prostredníctvom Epic Games Store a Ubisoft Store. Hráči si tiež môžu zahrať Ultimate Edition hry s predplatným Ubisoft+, a to na Xboxe, Amazone Luna a PC prostredníctvom Ubisoft Connect.

Zdroj: TS Cenega Czech

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -