Pozrite si trailer na Nolanov The Dark Knight prerobený do animovanej verzie!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najznámejšieho hrdinu DC pozná asi každý. Batman a.k.a Temný Rytier sa dočkal mnoho skvelých filmových spracovaní. Aktuálne môžeme pod maskou vidieť Bena Afflecka. Predposlednú inkarnáciu tejto kultovej postavy mal však na starosti legendárny režisér Christopher Nolan. Jeho séria The Dark Knight Trilogy je snáď tá najobľúbenejšia, možno práve preto, lebo sa veľmi nepodobala komiksom. Ja som na tom rovnako. Nolanovho Batmana milujem a aj keď je Ben Affleck ten, koho sme potrebovali, Christian Bale je proste Christian Bale. A o Jokerovi sa snáď baviť ani nemusíme, Heatha Ledgera nenahradí nikto. 

Myslím, že je každému jasné, ktorý je najlepší diel série.  Vlastne aj celkovo najlepší superhrdinský film. The Dark Knight je už teraz klasika. Legenda. Neopísateľný zážitok, ktorý Heath Ledger prešpikoval do dokonalosti. A práve tento film ešte stále dostáva pozornosť. Tvorca Fan trailerov na youtube Stryder HD vytvoril animovaný trailer na film The Dark Knight. Na stvorenie tohto traileru bolo použitých mnoho animovaných filmov o Batmanovi. Batman: Gotham Knight. Batman: Under the Red Hood, Batman: The Killing Joke, Batman: The Dark Knight Returns Part 1 & 2, Batman: Bad Blood, Batman: Assault on Arkham, Son of Batman and Batman vs Robin. Väčšina audia a hudby z tohto traileru patrí práve Nolanovému originálu.

Animovaný The Dark Knight Trailer

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah