Najnovší psychologický thriller od Netflixu je nabitý hviezdami. V prvom traileri nechýbajú ani Tom Holland a Robert Pattinson

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Po posledných dvoch natočených filmoch Christine (2016) a Simon Killer (2012) ostáva dozrievajúci režisér Antonio Campos verný podobnému žánruDráma/thriller The Devil All the Time vyzerá byť kvalitným filmovým počinom a najnovší trailer to len potvrdzuje.

Za výrobou stojí Netflix, ktorý si na obsadení z príbehu povojnového obdobia 2. svetovej vojny dal záležať a pred kamerou sa ukázala hŕstka hviezdnych hercov. Na filme sa podujali hviezdy ako Robert Pattinson, Tom Holland, Jason Clarke, Riley Keough, Bill Skarsgård a Sebastian Stan.

Trailer k filmu The Devil All the Time od Netflixu:

K filmu sa vyjadril aj samotný režisér, ktorý sa pri výbere inšpiroval románom od spisovateľa Donalda Raya Pollocka:

„Bola to veľmi náročná kniha na adaptáciu, pretože sme každý jeden museli niečo obetovať. Som fanúšikom gotickej kultúry a noiru, a táto kniha vystihla perfektnú zhodu. Všetci sme si ju v momente zamilovali.“

Diváci tak budú môcť vidieť film, na ktorom pracovali skutočne mladí umelci. Režisér má stále len 36 rokov a Robert Pattinson je len o dva roky mladší. Najmladším členom hereckej posádky je však 24-ročný Tom Holland, ktorý dostal konečne priestor zahviezdiť aj mimo Disney vo vážnejšom filmovom žánri. Naposledy sa tak stalo pri filme The Lost City of Z od režiséra Jamesa Graya, v ktorom taktiež nechýbal ani Pattinson.

The devil all the time trailer Netflix
Zdroj: decider.com

Oficiálna synopsa

„V Knockemstiffe, Ohio a jeho susednom okolí žijú zlovestní ľudia – bezbožný kazateľ (Pattinson), Zamotaný pár (Clarke a Keough) a nedôverčivý šéf (Stan) – zbiehajúci sa okolo mladého Arvina Russella (Holland), ktorý bojuje sám proti zlým silám ohrozujúce jeho a jeho rodinu.“

The Devil all the Time sa na Netflixe objaví už 16. septembra 2020 a film sa dá považovať za jeden z popredných titulov tohto roka od nášho obľúbeného streamovacieho giganta. Dáte mu šancu?

Čo hovoríte na trailer k filmu The Devil all the Time? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -