FilmyTrailery

Bude najlepší film roka 2017 práve o najhoršom filme vôbec? To vám prezradí James Franco a Seth Rogen v novom traileri na The Disaster Artist!

O svetoznámom, dnes už legendárnom a kultovom filme The Room sme vám písali už viac krát. Ide o snímku kde si zahral, ktorú zrežíroval, napísal a aj produkoval Tommy Wiseau. Ide o jeden z najhorších filmov kinematografie, patrí do kategórie “Trash” filmov, no ľudia ho aj tak milujú. Jednoducho, pravdepodobne nikdy neuvidíte horší herecký výkon, než ten Wiseauho vo filme The Room. Táto snímka je tak zlá, až ju každý miluje a síce je z roku 2003, stále sa v Amerike teší vypredaným sálam. Z tohto filmu pochádza aj legendárna hláška “Oh, hi, Mark.“, ktorá je niečo ako nezomierajúcim filmovým meme-om.

A práve z tohto filmu vznikol skvost s názvom The Disaster Artist, ktorý majú na svedomí James Franco a Seth Rogen. Toto neoddeliteľné komediálne duo natočilo film o natáčaní The Room. Pôjde o paródiu na prelome s drámou a James Franco si zahrá samotného Tommyho Wiseaua. The Disaster Artist sa zatiaľ teší neuveriteľne dobrým ohlasom a na polnočnej premiére Torontského Medzinárodného Filmového Festivalu dostal standing-ovation. Sám Tommy Wiseau tento film schválil na 99.9%. Jediné čo sa mu nepáčilo, bolo, ako James Franco hádže rugby loptu. Prvý teaser na film nájdete tu, a teraz si už užite nový oficiálny trailer!

Dostane sa The Disaster Artist na Oscary?

Boli by sme naozaj sklamaní, keby tento film nezabojoval o sošku. Ide totižto o príbeh muža, ktorý do svojho projektu dal lásku a dušu. No aj tak dopadol tak, ako dopadol. Okrem Jamesa Franca a Setha Rogena sa vo filme ukážu známe mená ako Dave Franco, Zac Efron, Josh Hutcherson, Alison Brie alebo Sharon Stone. Film bude v Amerike premiérovať 8. decembra a my dúfame, že sa ho dočkáme aj u nás. 82% na Metacritic a 8,1 bodov na IMDb predsa hovorí za seba…

Disaster-Artist

Zdroj: cdn.flickeringmyth.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár