Bude najlepší film roka 2017 práve o najhoršom filme vôbec? To vám prezradí James Franco a Seth Rogen v novom traileri na The Disaster Artist!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

O svetoznámom, dnes už legendárnom a kultovom filme The Room sme vám písali už viac krát. Ide o snímku kde si zahral, ktorú zrežíroval, napísal a aj produkoval Tommy Wiseau. Ide o jeden z najhorších filmov kinematografie, patrí do kategórie „Trash“ filmov, no ľudia ho aj tak milujú. Jednoducho, pravdepodobne nikdy neuvidíte horší herecký výkon, než ten Wiseauho vo filme The Room. Táto snímka je tak zlá, až ju každý miluje a síce je z roku 2003, stále sa v Amerike teší vypredaným sálam. Z tohto filmu pochádza aj legendárna hláška „Oh, hi, Mark.„, ktorá je niečo ako nezomierajúcim filmovým meme-om.

A práve z tohto filmu vznikol skvost s názvom The Disaster Artist, ktorý majú na svedomí James Franco a Seth Rogen. Toto neoddeliteľné komediálne duo natočilo film o natáčaní The Room. Pôjde o paródiu na prelome s drámou a James Franco si zahrá samotného Tommyho Wiseaua. The Disaster Artist sa zatiaľ teší neuveriteľne dobrým ohlasom a na polnočnej premiére Torontského Medzinárodného Filmového Festivalu dostal standing-ovation. Sám Tommy Wiseau tento film schválil na 99.9%. Jediné čo sa mu nepáčilo, bolo, ako James Franco hádže rugby loptu. Prvý teaser na film nájdete tu, a teraz si už užite nový oficiálny trailer!

Dostane sa The Disaster Artist na Oscary?

Boli by sme naozaj sklamaní, keby tento film nezabojoval o sošku. Ide totižto o príbeh muža, ktorý do svojho projektu dal lásku a dušu. No aj tak dopadol tak, ako dopadol. Okrem Jamesa Franca a Setha Rogena sa vo filme ukážu známe mená ako Dave Franco, Zac Efron, Josh Hutcherson, Alison Brie alebo Sharon Stone. Film bude v Amerike premiérovať 8. decembra a my dúfame, že sa ho dočkáme aj u nás. 82% na Metacritic a 8,1 bodov na IMDb predsa hovorí za seba…

Disaster-Artist
Zdroj: cdn.flickeringmyth.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -