Film o točení najhoršieho filmu v dejinách The Room, prichádza v prvom traileri s Jamesom Francom!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ako sa točil najhorší film v dejinách vám ukáže James Franco!

Niekedy je až zvláštne počuť slovné spojenie „najhorší film“. Vždy sa totižto každý z nás zameriava na tie najlepšie, a tie najhoršie nechávame tak. Nuž, James Franco spolu so Sethom Rogenom nie. Ak ste fanúšikom týchto dvoch pokope, teraz vám predstavujeme ich nový projekt, ktorý nebude ich typickou bláznivou komédiou. Franco spolu s Rogenom nám prídu ukázať, ako sa točil najhorší film v dejinách, The Room z roku 2003.

Presne tak, The Room od Tommyho Wiseaua je oficiálne zapísaný ako jeden z najhorších filmov súčasnosti. Dokonca je tak zlý, až je dobrý, čiže sa stal kultovým. The Room bol film, ktorý Wiseau režíroval, produkoval, napísal a zahral si v ňom hlavnú rolu. Stál ho 6 miliónov a pojednával o živote Johnnyho, ktorého priateľka podvádzala s najlepším kamarátom. Teaser na Disaster Artis ukazuje, ako sa natáčala scéna filmu, ktorá sa neskôr stala ikonickou.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=4qab3TMg42k]

Ak ste The Room nevideli, asi sa vám zdá tento teaser zvláštny. Nuž, pochopíte ho naozaj až po videní filmu. Je teda zvláštne, akým smerom sa Franco s Rogenom vydali. The Disaster Artist síce je komédia, no zároveň aj dráma. No a na to nie sme od týchto chlapíkov zvyknutí. Čo je ešte čudnejšie je, že film vznikol pod štúdiom A24, ktoré každoročne svoje filmy posiela akadémii. Do amerických kín film príde 1. decembra, takže dátum by sedel. Je teda možné, že film o najhoršom filme v dejinách, dostane nomináciu na najlepší film? Uvidíme. Každopádne, dúfame, že to toto duo zvládlo urobiť dobre. Predsa len, zlý film o najhoršom filme nebude dobrá vizitka.

Oficiálny plagát na The Disaster Artist
Oficiálny plagát na The Disaster Artist; Zdroj: imdb.com

Čo vravíte na trailer? Videli ste film The Room z roku 2003? Aký je váš názor na Jamesa Franca a Setha Rogena? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -