Šialená rodina v honbe za dedičstvom ich tety, to ukazuje trailer na komédiu The Estate

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na The Estate

Rodina, však? Niekedy nemáte dosť ich prítomnosti a náklonnosti, niekedy by ste sa najradšej povraždili. Alebo, ako v prípade tejto – počkali, kým jeden z vás zomrie a zanechá za sebou dedičstvo. Presne taký prípad ukazuje trailer na The Estate, šialenú komédiu s ešte šialenejšou rodinou s hviezdnym obsadením.

Predstavuje nám dve sestry, ktoré si zahrajú Toni Collette (Prekliate dedičstvo) a Anna Faris (Scary Movie). Dozvedajú sa, že ich teta je smrteľne chorá. V uvažovaní nad svojím upadajúcim biznisom sa rozhodnú spríjemňovať jej posledné chvíle – len na to, aby mohli získať jej bohaté sídlo. Zdá sa však, že nie sú jediné dve z rodiny, ktoré majú podobné myšlienky.

Chamtivá rodina v honbe za dedičstvom

Postupne prichádzajú aj ostatní členovia, celé zoskupenie bratrancov a sesterníc. Jeden horší ako druhý. Prichádza David Duchovny (Akty X) ako Dick, ten fúzatý strýko, ktorý sa neštíti pred ničím. Ďalším je Rosemarie DeWitt (Sestra tvojej sestry) so svojím manželkom Ronom Livingstonom (Bratsvo neohrozených). Dopĺňa ich ešte Keyla Monterroso Mejia (Rastúce tesáky), ako najmladšia z nich (avšak o nič menej cez hranicu).

Ich tetu Hildu, ktorú stvárňuje legendárna Kathleen Turner (Honba za diamantom), je však ťažké potešiť. Spravia však všetko pre to, aby sa to jednému z nich podarilo. Tak dokonca po spomenutí toho, že už nemôže pocítiť mužský dotyk, je jedna z nich pripravená zapredať svojho manžela…

the estate plagát
Zdroj: imdb.com

Hviezdne obsadenie a známi tvorcovia

Jednoducho, túto rodinu by ste určite zažiť nechceli. Nie nadarmo ich ukážka plná expresívnych slov častuje „primeranými“ označeniami. Príbeh prináša ako režisér aj scenárista Dean Craig, ktorý predtým priniesol filmy Bláznivý pohreb alebo Láska, svadba, zas a znova.

Za jeho produkciou stoja Marc Goldberg, Sarah Gabriel a dokonca Sarah Jessica Parker. Ktorý z chamtivých a ešte chamtivejších príbuzných bude držiteľom rodinného majetku budú môcť diváci zistiť 4. novembra. Vtedy bude film uvedený do vybraných kín.

Pobavil vás trailer na The Estate s krutým, ale zábavným dejom? Páči sa vám obsadenie, ktoré sa v ňom zoskupilo? Ktorý z členov rodiny vás najviac zhnusil? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -