The Eternals novinky: Ako budú vyzerať postavy a kto stvárni Sersi?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

The Eternals novinky z D23

Akcia D23 je v plnom prúde a štúdio Disney oznamuje novinky zo svetov Star Wars, Marvel Cinematic Universe či ich nových animovaných projektov. Priestor dostal aj film The Eternals, ktorý bude súčasťou Štvrtej fázy MCU a uvidíme ho 6. novembra 2020. Počas prezentácie sa na pódiu objavilo aj celé herecké obsadenie, ktoré prišlo už aj s novými menami.

Prednedávnom sme sa totižto dozvedeli, že by sa vo filme mala objaviť aj herečka Gemma Chan (Šialene bohatí aziati). Tá už si síce strihla úlohu v Captain Marvel, no to Marvelu pravdepodobne neprekáža. Teraz to máme oficiálne potvrdené – Gemma Chan bude veľmi dôležitou súčasťou filmu.

Eternals
Zdroj: bamsmackpow.com

Novou tvárou je taktiež herec Barry Keoghan, ktorý hral v projektoch ako Dunkirk, Chernobyl či Zabitie posvätného jeleňa. Najväčším prekvapením je fakt, že si Gemma Chan strihne jednu z hlavných postáv filmu – Sersi. Doteraz bol totiž celý svet v tom, že ju stvárni Angelina Jolie. Potvrdené bolo aj to, že Barry Keoghan bude hrať postavu s menom Druig.

Za hercami na pódiu sa dokonca objavil veľký koncept toho, ako by postavy mohli vyzerať. Obsadenie a ich postavy sú teda nasledovné – Richard Madden ako Ikaris, Gemma Chan ako Sersi, Angelina Jolie ako Thena, Salma Hayek ako Ajak, Ma Dong-Seok ako Forgotten One, Lauren Ridloff ako Makkari, Brian Tyree Henry ako Phastos, Lia McHugh ako Sprite, Barry Keoghan ako Druig a Kumail Nanjiani ako Kingo.

Eternals novinky
Zdroj: twitter.com

Kto sú The Eternals?

Vesmírny tím The Eternals by sa dal najlepšie porovnať so známymi Strážcami Galaxie. Táto skupina sa vôbec po prvýkrát objavila na stránkach komiksov ešte v roku 1976 a vytvorila ich legenda Jack Kirby.

Ide o tím takmer nesmrteľných hrdinov, ktorých vytvorili kozmické stvorenia s menom Celestials. Tie boli v MCU spomenuté už niekoľkokrát. Ich nepriateľmi sú takzvaní The Deviants, s ktorými už tisícky rokov bojujú o titul nadradenej rasy.

Čo hovoríte na herecké obsadenie filmu The Eternals? My sa už nevieme dočkať!

Zdroj: screenrant.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -