Akčná séria Expendables nepoľavuje. Aj štvrtý film bude obsahovať kopec známych hereckých hviezd

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Spoznali sme, ktorí herci sa ukážu vo vysoko očakávanom akčnom filme The Expendables 4. Pripravovaný hit bude chcieť kvalitou nadviazať na posledný film zo série z roku 2014. V ňom sa partia ikonických hercov spojila naposledy a na štvrtú splátku sme čakali naozaj dlhé roky. Ale vyzerá to tak, že projekt sa konečne začal hýbať tým správnym smerom.

Všetko sa to začalo v roku 2010 vo filme Expendables: Nezničiteľní, v ktorom Sylvester Stallone spojil niektoré z najväčších hviezd akčného žánru vrátane hercov, ako sú Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Mickey Rourke, Terry Crews, Steve Austin a Randy Couture. Výsledkom bol neuveriteľne krvavý a brutálny filmový kúsok, ktorý sa dodnes radí medzi kultové počiny. O dva roky neskôr vyšlo pokračovanie Expendables: Nezničiteľní 2 a v roku 2014 sa fanúšikovia akčných filmov dočkali tretieho filmu Expendables: Nezničiteľní 3.

Každé nadchádzajúce pokračovanie vždy pridalo do deja ešte ďalšie akčné hviezdy, pričom druhý film priniesol na palubu Chucka Norrisa, JeanaClauda Van Damma, Brucea Willisa a Arnolda Schwarzeneggera. V tretom filme pribudol Antonio Banderas, Wesley Snipes, Kelsey Grammer, Mel Gibson a Harrison Ford. A keďže už máme oficiálne potvrdené, že Sylvester Stallone a Jason Statham sa do franšízy vrátia aj tentokrát, opäť sa očakáva ďalší nabitý herecký zoznam, z ktorého nám Lionsgate odhalilo aspoň niektoré mená.

Zdroj: abcnews.go.com

Vo filme The Expendables 4 sa predstavia noví skvelí herci

Aj keď očakávame oveľa viac hviezd, Lionsgate doposiaľ odhalilo len tri nové mená. K vyššie spomenutým hercom sa pripojili Megan Fox, Tony Jaa a raper 50 Cent. Lundgren a Couture si taktiež zopakujú svoje úlohy z prvých troch filmov.

Nové herecké obsadenie určite dokáže vzbudiť vzrušenie. Tony Jaa je v bojových umeniach uznávanou osobnosťou. Thajčan si stihol zahrať v mnohých filmoch a jeho hollywoodsky debut prišiel v roku 2015 vo filme Rýchlo a zbesilo 7. Megan Fox bude taktiež skvelým doplnkom medzi hordou svalnatých pánov. Nechýba ani Curtis Jackson aka 50 Cent, ktorý nie je vo filmovom priemysle taktiež žiadnym nováčikom. Kariéru odštartoval v roku 2005 v autobiografickom filme Zbohatni alebo zdochni a vo vedľajších úlohách si ho mohol vidieť vo viacerých úspešných projektoch.

Oficiálny dátum uvedenia filmu The Expendables 4 zatiaľ nepoznáme, ale odhaduje sa koniec budúceho roka – začiatok roku 2023. Ak pôjde všetko podľa plánov štúdia Lionsgate, výroba započne už túto jeseň.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Ktorí herci sa podľa teba ukážu vo filme The Expendables 4? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -