Filmy

The Expendables 4 v plnom prúde!

Mysleli sme si, že nás čaká len trilógia. Nie je to však úplne pravda. Začiatok, stred, koniec, všetko to dáva zmysel. Keď však sa však chystáte uskutočniť štvrtý film, nemyslíte už len na rozšírenie príbehu.  Myslíte len na váš zostatok na bankovom účte. To je však úplne jedno. Je čas sa pripraviť na štvrtý film zo série The Expendables, pretože sa vracajú na scénu.

The Expendables 4 Is Actually Happening, Get The Details image

Prvé tri filmy zo série boli finančne pokryté štúdiami Variaty Millennium Films a Nu Image. Na štvrtom filme sa však budú podieľať dve nové štúdia zo sídlom v Pekingu, SSXH a Max Screen. Dohoda umožní nepostrádateľným rozpočet vo výške 100 miliónov USD a pravdepodobne sa natáčanie začne priamo v Číne. Zatiaľ však nebol oficiálne vyhlásený režisér. To isté sa týka aj hercov. Určite sa však očakávajú niektoré staré tváre z predošlých častí.

Celý film sa zakladá na hereckom obsadení. Takéto filmy dokážu do kina pritiahnuť fanúšikov vo veku 30-40 rokov, ktorí si svoje filmové hviezdy pamätajú zo svojho dectva. Je čas ignorovať, že ste svoje hviezdy videli už tri krát v tom istom, zachovať pevnú vôľu a dúfať v lepšie pokračovanie. Film sa bude snažiť zachovať si svoj filmový vzorec. Je jasné, že gang sa nedá dokopy ako kedysi, ale aspoň niektorí z hercov vyjadrili záujem, takže nemáme očakávať, že film bude prázdny na hviezdu silu.

Prečo si Nezničiteľní vybrali práve Čínu? Nie je to tým, že by ich iné štúdia odmietli. Odpoveď je úplne iná. Čína sa bezpochyby stala veľkým hráčom v celosvetovom filmovom priemysle. Určite nie je náhoda, že predpredaj predošlých častí sa konal práve s čínskymi spoločnosťami. Nezničiteľní 3 vybuchli v S.Amerike zo zárobkom menej ako 40 miliónov USD. V Číne to však bolo práve naopak a získali dva krát viac.

Takže, ak ste jedným z mala ľudí, ktorý dúfajú za nový film tejto série, vaše želanie bolo vypočuté. Osobne som zvedavý, na aké nové tváre narazíme. Koho by ste chceli vo filme vidieť vy?

 

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár