Falcon & Winter Soldier nakoniec nebude prvým MCU seriálom na Disney+. Kedy si ho pozrieme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pripravované MCU seriály na Disney+

Svet Marvel Cinematic Universe plánuje expandovať do sveta seriálov. Tie budú vysielané na streamovacej službe Disney+, na rozdiel od predchodcov na Netflixe alebo Hulu. Aktuálne je v pláne osem projektov, menovite WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier, Loki, What If… ?, Hawkeye, Ms. Marvel, Moon Knight a She-Hulk.

Posledné dni patria novinkám práve o týchto seriáloch, ktoré dostávame na takmer dennej báze. Prvou veľkou informáciou bolo, že herečka Tatiana Maslany bola obsadená ako She-Hulk. Neskôr sme sa dozvedeli celý režisérsky tím seriálu Ms. Marvel a dnes prišlo aj na WandaVision a The Falcon and the Winter Soldier, o ktorom pozitívne správy bohužiaľ nenesieme.

The Falcon and The Winter Soldier
Zdroj: cinemanews24.com

Spoločný projekt Sama Wilsona (Anthony Mackie) a Buckyho Barnesa (Sebastian Stan) mal byť otváracím MCU seriálom na Disney+, pôvodne mal vyjsť už v auguste. Celosvetová pandémia nanešťastie zapríčinila to, že celá produkcia musela byť pozastavená na niekoľko mesiacov.

Jediným dokončeným projektom v tom čase bol WandaVision, ktorý nakoniec preberie prvenstvo a vidieť by sme ho mali už v decembri tohto roku. Dnes sme sa dokonca dočkal aj prvého traileru a plagátu, ktorý nájdete na tomto odkaze. Každopádne, na príbeh Falcona a Winter Soldiera si budeme musieť ešte chvíľu počkať. Disney+ totiž na ich stránke aktualizovalo dátum vydania.

Nový dátum vydania The Falcon and the Winter Soldier

Úplne špecifický dátum premiéry zatiaľ nepoznáme, no seriál sa odsunul až na rok 2021. Aj napriek tomu je produkcia v plnom prúde a pár dní dozadu sa na svetlo sveta dostali fotografie z natáčania.

Tie prezradili, že okrem postavy Sharon Carter (Emily VanCamp) sa vráti aj záporák Batroc (Georges St-Pierre), ktorého sme mohli vidieť na začiatku filmu Captain America: Winter Soldier. Ten pravdepodobne doplní hlavného zloducha Barona Zema (Daniel Brühl), ktorého poznáme z Captain America: Civil War. Ďalej sa ukáže aj herec Desmond Chiam zatiaľ v neznámej úlohe a v neposlednom rade Wyatt Russell ako John Walker a.k.a. US Agent.

Ste sklamaní z toho, že dátum vydania The Falcon and The Winter Soldier padol až na rok 2021? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -