Falcon a Winter Soldier spájajú sily vo finálnom traileri na ich spoločný seriál

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vysoko očakávaný MCU seriál The Falcon and the Winter Soldier je za rohom, no ešte pred jeho príchodom potešil fanúšikov finálny trailer. Ten je opäť plný ďalších skvelých momentov, ktoré sa divákom začnú odhaľovať v priebehu najbližších týždňov. Novinka bude premiérovať na streamovacej platforme Disney+ už tento piatok 19. marca 2021.

Prvý marvelovský seriál WandaVision máme úspešne za sebou a teraz nastal čas, aby sa do centra pozornosti dostali ďalší komiksoví hrdinovia Sam Wilson (Anthony Mackie) a Bucky Barnes (Sebastian Stan).

Finálny trailer k seriálu The Falcon and the Winter Soldier:

Odchod Stevea Rogersa (Chris Evans) zanechal jeho dvoch najlepších kamarátov na rázcestí. Zatiaľ čo Sam je nástupcom Captaina Americu, Bucky je ponechaný samote v modernom svete ako bývalý zabijak Hydry. No všetko sa zmení po príchode nových hrozieb, ktoré týchto dvoch Avengerov opäť spoja do jedného tímu.

Dynamický vzťah medzi nimi začal už vo filme Captain America: Civil War a postupne pokračoval cez ďalšie projekty až do ich vlastného seriálu. Posledný trailer obsahuje niekoľko nových akčných záberov na Samov tréning so štítom, ako aj lepší pohľad na skupinu záporákov vystupujúcich pod menom FlagSmashers.

oficiálny trailer falcon and winter soldier
Zdroj: content.mtime.com

Viacero záporných postáv

Okrem humoru ťa v seriáli čaká veľa akcie, bojov a výbuchov. Bucky so Samom sa musia spojiť proti starému nepriateľovi Baronovi Zemovi (Daniel Brühl), ktorý chce už dlhodobo zničiť superhrdinov. Postava si zopakuje svoju úlohu záporáka, tentokrát ale aj s ikonickou komiksovou fialovou maskou, ktorú si mohol vidieť v staršom traileri.

No Baron Zemo nebude jediná hrozba. Hlavní protagonisti musia bojovať aj proti anarchistickej skupine Flag-Smashers, ktorá im v ukážke dávala poriadne zabrať. K tomu všetkému sa ešte musia vysporiadať s miláčikom národa Johnom Walkerom (Wyatt Russell). Ten bol zvolený ako nový Captain America aj napriek tomu, že si Steve Rogers vybral Sama.

Celý tento seriálový projekt znie naozaj vzrušujúco. The Falcon and the Winter Soldier sľubuje veľa akčnej komiksovej zábavy, ktorá ťa navnadí na nadchádzajúce udalosti 4. fázy MCU. Si pripravený?

Čo hovoríš na finálny trailer k druhému MCU seriálu The Falcon and the Winter Soldier? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -