FilmyTrailery

Nový medzinárdoný The Fate of the Furious trailer nám popri akcii odhaľuje príbeh. Prečo Dom zradil svoju rodinu?

Za takmer dve desaťročia sa filmová séria neuveriteľne zmenila. Rýchlo a Zbesilo bolo kedysi orientované na pouličné závody a malé lúpeže. Dnes je z toho už jedna z najväčších akčných filmových sérií vôbec. Medzinárodný záujem sa postaral o miliardové zisky a hviezdy filmov sa stali svetoznámymi.

Už o dva mesiace sa dočkáme pokračovania The Fate of the Furious. Fast 8 bude rozprávať príbeh po odchode postavy zosnulého Paula Walkera. Nový film sa pravdepodobne stane hitom, rovnako, ako aj predošlých sedem častí. Fanúšikov ale najviac zaujal nečakaný príbeh. Už od zverejnenia prvých informácií o príbehu filmu sa diváci snažia dôjsť na dôvod, prečo Dom (Vin Diesel) zradí svoju rodinu.

Nový medzinárodný The Fate of the Furious trailer všetko ešte viac komplikuje.

Pozrite sa naň tu:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=wxBoa4IzWBc]

O čom to vlastne bude?

Nový The Fate of the Furious trailer je plný akcie a žhavých explózií. Prezrádza nám, že veci začnú Dom a Letty na ich svadobnej ceste na Cube. Vtedy sa objaví záhadný záporák, ktorého si zahrá Charlize Theron a nejakým spôsobom donúti Doma sa obrátiť chrbtom ku Letty a zvyšku svojich kamarátov. Čo nasleduje je doslovná vojna medzi postavou Vina Diesela a jeho starým gangom.

Obsadenie The Fate of The Furious trailer

Kompletné herecké obsadenie The Fate of the Furious | Zdroj: screenrant.com

V slovenských kinách si film pozrieme už 13.4. 2017. Tešíte sa? Čo si myslíte a zaujímavom zvrate v dlhoročnom príbehu filmovej série Rýchlo a Zbesilo?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Pridaj komentár