Nový medzinárdoný The Fate of the Furious trailer nám popri akcii odhaľuje príbeh. Prečo Dom zradil svoju rodinu?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Za takmer dve desaťročia sa filmová séria neuveriteľne zmenila. Rýchlo a Zbesilo bolo kedysi orientované na pouličné závody a malé lúpeže. Dnes je z toho už jedna z najväčších akčných filmových sérií vôbec. Medzinárodný záujem sa postaral o miliardové zisky a hviezdy filmov sa stali svetoznámymi.

Už o dva mesiace sa dočkáme pokračovania The Fate of the Furious. Fast 8 bude rozprávať príbeh po odchode postavy zosnulého Paula Walkera. Nový film sa pravdepodobne stane hitom, rovnako, ako aj predošlých sedem častí. Fanúšikov ale najviac zaujal nečakaný príbeh. Už od zverejnenia prvých informácií o príbehu filmu sa diváci snažia dôjsť na dôvod, prečo Dom (Vin Diesel) zradí svoju rodinu.

Nový medzinárodný The Fate of the Furious trailer všetko ešte viac komplikuje.

Pozrite sa naň tu:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=wxBoa4IzWBc]

O čom to vlastne bude?

Nový The Fate of the Furious trailer je plný akcie a žhavých explózií. Prezrádza nám, že veci začnú Dom a Letty na ich svadobnej ceste na Cube. Vtedy sa objaví záhadný záporák, ktorého si zahrá Charlize Theron a nejakým spôsobom donúti Doma sa obrátiť chrbtom ku Letty a zvyšku svojich kamarátov. Čo nasleduje je doslovná vojna medzi postavou Vina Diesela a jeho starým gangom.

Obsadenie The Fate of The Furious trailer
Kompletné herecké obsadenie The Fate of the Furious | Zdroj: screenrant.com

V slovenských kinách si film pozrieme už 13.4. 2017. Tešíte sa? Čo si myslíte a zaujímavom zvrate v dlhoročnom príbehu filmovej série Rýchlo a Zbesilo?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -