Prichádza prvý trailer na The Fate of The Furious, kde rodina a rýchlosť už nie sú kľúčovými slovami

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Family No More. Tak znie nový slogan pokračovania série Rýchlo a Zbesilo. Teda prepáčte, The Fate of The Furious, pretože Fast and Furious 8 by bolo moc mainstreamové. Po smrti Paula Walkera, ťahúňa tejto série, každý vedel, že Rýchlo a Zbesilo stráca význam. „Rýchlosť“ stratila už v piatom diele, a dokonca už nemáme ani tú „rodinu“. Má to teda ešte vôbec význam? Universal Studios si však potrebuje privyrobiť, a túto telenovelu plánuje predĺžiť ešte o pár dielov. Budúci rok teda uvidíme v poradí už ôsmy, na ktorý k nám dnes priparkoval aj trailer. 

The Fate of The Furious Trailer

Pre ôsmy diel si pre nás prichystali dokonca aj nového záporáka. Teda prepáčte, záporáčku. Ako môžete vidieť, je ňou Charlize Theron (Furiosa z Mad Maxa), a zahrá si postavu Cipher. Tá je síce pôvabná a sexy, ale našej hlavnej parte (NIE RODINE!!) dá poriadne zabrať. Múdry krok od Universalu, treba si predsa bratov Shawovcov nechať na neskôr. Len nech si pekne Jason Statham ešte chvíľu počká, aj tak je ho všade veľa. Okrem nového Bad Guy-a, sa pozrieme aj na nové miesta. Dominikánsku Republiku nahradí Kuba, zajazdíme si však aj v New Yorku a v Arktickom prostredí, kde to bude naozaj akčné. 

Rodina sa teda rozpadá, a bez Paula Walkera to už nebude ono. Pokiaľ sa ho teda Vin Diesel nerozhodol prebrať k životu pomocou CGI, pretože to by som rovno odišiel z kina. Ako nám už včerajší poster naznačil, medzi Dieselom a The Rockom to bude vrieť. Na plagáte vyzerajú ako dve rozhádané kamarátky z telenovely, avšak The Rock nikdy riadnym členom rodiny ani nebol. Tragikomédia. Veru, trailer nám prezradil všetko čo potrebujeme vedieť, a na film sa už ani neteším. Jediné na čo sa teším je, ako si tento film vyskúšam v DBoxe. Aj tak to nebude zrovna sranda, kedže sa v tom filme bude viac strieľať, než jazdiť.

Obsadenie The Fate of The Furious
Obsadenie The Fate of The Furious

Koho vo filme uvidíme?

Vo filme sa okrem hlavných postáv opäť ukáže aj Mr. Nobody (Kurt Russel), ale uvidíme aj Deckarda Shawa (Jason Statham), ktorý však hlavným Bad Guy-om nebude. Z Tokya sa do filmu predriftuje aj Lucas Black (Sean Boswell) a znovu uvidíme aj krásnu hackerku Ramsey zo sedmičky. Je otázne, či by bol Paul Walker hrdý na to, ako séria pokračuje. Je jasné, že kvôli jeho smrti pôjde tržba tohto filmu do výšin, rovnako ako aj sedmička. Podobne to tak bolo aj u The Dark Knight, kde smrť Heatha Ledgera filmu len dopomohla. Pokiaľ sa aspoň posledný diel série nevráti ku koreňom, táto séria stráca význam. Dosť bolo kecania, urobte si podľa traileru názor na tento film sami.

V kinách ho uvidíme 14. apríla 2017, a v redakcii nevieme či sa máme tešiť, alebo plakať. 

The Fate of The Furious Trailer

Foto: Universal Studios

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -