The Flash a Supergirl si v crossoveri zaspievajú duet. Pozrite sa na fotky z natáčania!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Televízna stanica CW začala svoj zdieľaný superhrdinský vesmír seriálom Arrow v roku 2012. Ten slúžil ako odrazová plocha ďalšieho DC seriálu, The Flash. Od prvej epizódy The Flasha si pre nás stanica CW každoročne pripraví jeden veľký crossover a niekoľko menších. Minulý rok sa k rodine DC seriálov pripojili Legend of Tomorrow a Supergirl. Pochopiteľne tak bol novembrový crossover zatiaľ tým najväčším. Ak vám to nestačilo, onedlho nás čaká nezvyčajný The Flash a Supergirl crossover.

The Flash a Supergirl crossover, v ktorom si superhrdinovia zaspievajú duet

Crossover by mala 20. marca nakopnúť epizóda Supergirl. K vyvrcholeniu nastane 21. marca v The Flash epizóde s názvom „Duet“. Teraz sa dostávame ku fotkách z natáčania, ktoré nám o crossoveri niečo málo môžu odhaliť.

HollywoodNorth.Buzz nám odhaľujú, že sa v meste New Westminster tento víkend natáčala epizóda The Flash. Fotky za natáčania zachycuje scénu automobilovej naháňačky a gangsterov so zbraňami bez spievania. Taktiež sa dozvedáme, že na natáčaní sa objavil John Barrowman (Malcolm Merlyn) z Arrowa a Legends of Tomorrow a Jesse L. Martin (Joe West) z The Flash. Dizajn áut indukuje, že sa bude dej odohrávať v 40.tych rokoch – možno dokonca na Earth-2. Herečka Candice Patton (Iris West) cez twitter odhalila, že pre muzikálnu epizódu natáčala scény s Iris, na ktorú fanúšikovia nie sú zvyknutí.

Pozrite sa na fotky z natáčania:

The Flash a Supergirl crossover fotky
Zdroj: hollywoodnorth.buzz
The Flash a Supergirl crossover fotky
Zdroj: hollywoodnorth.buzz

Už vieme, že Barry Allen a Kara Danvers budú bojovať proti Music Meisterovi, ktorého si zahrá Darren Criss. Herec sa objavil na natáčaní Flasha už minulý týždeň, no svoj autentický oblek na sebe nemal. Dúfame, že sme ho iba prehliadli a na natáčaní tento víkend svoj oblek už mal.

Music Meister The Flash a Supergirl crossover
Music Meister pochádza z animovaného seriálu Batman: The Brave and the Bold | Zdroj: comicvine.gamespot.com

Čoraz viac informácií o crossoveri vyjde na povrch s blížiacim sa dátumom vydania. Tiež sa už neviete dočkať?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -