Nový kostým, dvaja Flashovia a Batman v podaní Keatona. Teaser k filmu The Flash je plný prekvapení

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Nikto to nečakal a predsa prišiel. Alebo dobehol. Napriek tomu, že film The Flash má pred sebou ešte veľa nakrúcania, aj tak sme dostali prvý krátky teaser trailer. Tohtoročný DC FanDome tak vyťahuje pomaličky z rukáva jeden triumf za druhým. Aby toho ale nebolo málo, nie len trailer bol prekvapením. Určite všetkých totiž prekvapilo aj to, čo bolo v ňom.

Film má na starosti režisér Andy Muschietti. Z obsadenia zatiaľ poznáme len pár hercov, no malo by ísť o týchto: Ezra Miller (Barry Allen/The Flash), Ben Affleck (Bruce Wayne/Batman), Michael Keaton (Bruce Wayne/Batman), Sasha Calle (Supergirl), Kiersey Clemons (Iris West), Maribel Verdú (Nora Allen) a Ron Livingston (Henry Allen). Konečné obsadenie však bude zrejme oveľa väčšie.

Teaser trailer filmu The Flash:

Film o Flashovi sa zameria na mladého hrdinu, ktorý bude cestovať v čase, aby zabránil smrti svojej matky. To ale spustí nečakanú reakciu v jeho časovej osi. Sľubuje sa nám tak cestovanie naprieč DC multiverzom. Vďaka tomuto filmu pôjde vraj dokonca aj o jemný reboot celého DCEU, aspoň podľa jeho producentky Barbary Muschietti. Ako to však myslí, je otázne.

Vo filme však uvidíme okrem Flasha niekoľko ďalších hrdinov. Bude to napríklad Supergirl, ktorú vidíme aj v prvých záberoch. Ďalej pôjde o dvoch Batmanov v podaní Keatona a Afflecka, pričom Keatona sme počuli (a videli) v teaser traileri. Šepká sa ale, že by tam mohlo byť oveľa viac známych superhrdinov, pričom minimálne už Flash bol v traileri dokonca dvakrát.

the flash nový kostým
Zdroj: comicbook.com

Trailer toho inak veľa neukázal a veľmi nepriblížil nič nové ohľadom deja, avšak vidieť sme mohli aspoň nový kostým, ktorý bude Flash používať. Film je ešte stále v produkcii, čo v ľudskej reči znamená, že ešte stále prebieha natáčanie. Dobrou správou ale je, že po dlhých rokoch práce na tomto filme a posúvaní jeho premiéry by sme si ho mali pozrieť 4. novembra 2022.

Čo vravíte na nečakaný prvý teaser trailer aj s novým kostýmom Flasha? Čo vás prekvapilo viac – Keatonov Batman alebo dvaja Flashovia? Podeľte sa s nami o vaše názory dole v komentároch!

Zdroj: cbr.com, thedigitalfix.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -