Jackie Chan je pripravený pomstiť sa vo filme The Foreigner, ktorý konečne prichádza s prvým trailerom!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

IRA mu uniesla rodinu. Polícia sa mu obrátila chrbtom. Nastal čas sa pomstiť. Spoločnosť GSC Cinemas odhalila prvý trailer filmu The Foreigner od štúdia STX. V hlavnej úlohe sa objaví legenda akčných filmov Jackie Chan a po jeho boku uvidíme Piercea Brosnana.

The Foreigner trailer

Táto novinka sa zaradí medzi akčné drámy a pod svoje krídla si ju zobral režisér filmu Casino Royale. Film nám prerozpráva príbeh o pokornom londýnskom podnikateľovi Quanovi (Jackie Chan), ktorého minulosť nikdy nezapadla prachom. V hlave mu stále prúdia myšlienky na pomstu, kvôli únosu jeho jediného potomka. Quanova dospievajúca dcéra sa stala obeťou nezmyselnej politiky, ktorá dopomáha k terorizmu. V neúprosnom hľadaní identity páchateľov je Quan nútený dostať sa do konfliktu s britským vládnym činiteľom (Pierce Brosnan), ktorého minulosť môže Quana naviesť na tú správnu cestu. Samozrejme, jeho cesta nebude vôbec jednoduchá a s britskou vládou sa hlavná postava zahrá na mačku a myš. Bude to naozaj tvrdý boj, ktorý sa môže skončiť akokoľvek. Avšak skutočnú pravdu sa dozvieme až v deň premiéry filmu.

Nádherný plagát vyobrazuje tvrdo realistický príbeh; zdroj: comingsoon.net

Filmu sa chopil skúsený režisér Martin Campbell, ktorý už s Brosnanom spolupracoval. Bolo to ešte v roku 1995, v starej klasike s názvom James Bond: Zlaté oko. Scenáru sa venoval David Marconi, ktorý ho trochu premenil na svoj spôsob. Film totižto čerpá z knižnej predlohy s názvom „The Chineman„, ktorú napísal Stephen Leather.

Štúdio STX sa rozhodlo film vypustiť 13. októbra 2017 a v tento deň si konečne budeme môcť užiť Jackieho Chana na striebornom plátne.

Teda, ešte doposiaľ nie je známe, či sa film ukáže aj v našich kinách na Slovensku, ale budeme dúfať, že tomu tak bude. Predsa len, Jackie Chan je nestarnúca legenda a každý jeden film s ním má vždy svoje čaro. Či sa mu to podarí aj tentokrát môžete posúdiť sami. Trailer na vás už netrpezlivo čaká a taktiež ako bonus si môžete prehliadnuť plagát k pripravovanému filmu The Foreigner.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -