Noví mladí mutanti Marvelu sa nám predstavujú v prvom traileri! Zavedie nás režisér Bryan Singer v seriáli The Gifted na cestu objavovania superschopností?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 20 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Len pred týždňom sme sa dozvedeli vzrušujúce novinky. Stanica FOX nám oznámila, že sa chopila televízneho X-Men seriálu od tvorcu Matta Nixa. Rozhodnutie prevziať projekt štúdio učinilo po zhliadnutí prvej pilotnej epizódy. Tú režíroval sám Bryan Singer, ktorý mal na starosti filmy X-Men. Režisér vraj dokázal zachytiť popularitu a silu pôvodných komiksov, na ktorých je založených už nespočetne veľa ďalších projektov. FOX sa však rozhodol fanúšikov potešiť ešte viac. Stanica totiž vydala plnohodnotný The Gifted trailer, ktorý nám ukazuje, že sa máme naozaj na čo tešiť!

Trailer si pozrite tu:

Čo nám The Gifted trailer prezrádza a ukazuje o budúcnosti mladých mutantov?

Trailer divákom v skratke predstavuje hlavné postavy, okolo ktorých sa bude točiť dej: Kate Stewart (Amy Acker), Reed (Stephen Moyer) a ich deti, Andy (Percy Hynes White) a Lauren (Natalie Alyn Lind). Ohľadom príbehu samotného nebolo odhalených príliš veľa informácií. Už však ale vieme, že budeme svedkami mnohých prípadov použitia telekinetických superschopností. V traileri sa nachádza scéna, v ktorej sa potyčka mutantov s policajtmi vyvrcholí až v použitie týchto schopností. V skratke, nebolo toho príliš. Bolo toho ale dostatočne veľa, aby sa diváci mohli začať neskutočne tešiť.

the gifted trailer
Bryan Singer pracuje na seriáli naplno; Zdroj: imdb.com

Okrem iného nám trailer ukazuje vari najzaujímavejšiu časť príbehu. Už vieme, že Reed a Kate sú rodičmi dvoch mladých mutantov, ktorých sila sa práve vyvíja a formuje. Ako sme mali možnosť vidieť v traileri, tak jedno z detí, Andy, svoje superschopnosti objaví, alebo skôr vyprovokuje pri incidente, kde ho šikanujú iné deti. Andy tento objav učiní pravdepodobne už hneď v prvej pilotnej epizóde. Jeho sestra je na tom však vcelku inak. Ako sa zdá, Lauren už svoje schopnosti takmer plne ovláda. Mohli sme vidieť, ako svoju silu využíva na kradnutie nejakých sladkostí a neskôr ju využila na tvorbu akéhosi ochranného štítu, ktorým sa ochránila pred sutinami.

Čo si o The Gifted zatiaľ myslíte vy? Bezpochyby nám ponúkne zaujímavý pohľad do sveta mladých mutantov. Veríte, že Bryan Singer dokáže priniesť rovnaký zážitok, aký nám ukázal na plátne, aj na televízne obrazovky vo forme seriálu?

ZDROJFOX

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah