Hugh Jackman sa v prvom traileri na životopisný muzikál s názvom The Greatest Showman vracia ku kúzlám a ilúziám!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

The Greatest Showman trailer

Ako nám bolo pred nejakým časom sľúbené, prvý trailer na životopisný muzikál The Greatest Showman sa konečne ukázal v tom pravom svetle. Film nás zavedie do dávnejšej minulosti a ukáže nám život cirkusového zakladateľa P.T. Burnama (Hugh Jackman).

Spoločne objavíme vznik nového života tejto cirkusovej rodiny; zdroj: hollywood.com

Od prvej fotografie, ktorá sa objavila v máji ubehla už nejaká tá doba a fanúšikovia mali aspoň dostatočný čas naladiť svoje vnímanie na muzikálne filmy. Tie sa totižto stali vysoko obľúbenými (u mňa bohužiaľ nie) a dopyt po tomto žánri enormne vzrástol. A keď sa pozrieme na herecké obsadenie tohto projektu, ktoré sprevádza kvalitný príbeh, čaká nás naozaj zaujímavé hudobné predstavenie. Treba určite dodať, že bude film zaujímavým hlavne vďaka Hughovi Jackmanovi, ale ani ostatné osadenstvo nemusí zaostávať. Projekt sa neustále rozširuje a dokonca sa začína šepkať, že by The Greatest Showman mohol byť potencionálnym výtvorom na budúcoročných Oscarov.

Herecké obsadenie je naozaj plné hviezd!

Ako so už spomínal, na dobrých hercov určite nebude núdza. Hugh Jackman nebude totižto jedinou hereckou hviezdou v nadchádzajúcom muzikáli. Po jeho boku sa objaví Michelle Williams ako Charity Barnum a Rebecca Ferguson ako Jenny Lind. Taktiež sa ukáže aj hollywoodská hviezda na vzostupe Zac Efron, ktorý si zahrá postavu Phillipa Carlyle. Bohato nabitý káder doplní Zendaya v postave Anney Wheelerovej. Samozrejme by sa patrilo spomenúť aj režiséra filmu, ktorým bude austrálsky filmový producent Michael Gracey.

Okrem vlastných zásluh, záujem o film patrí vo veľkej miere Jackmanovi. Ten sa totižto po ukončení 17 ročnej „kariéry“ v úlohe Wolverinea stal vysokým cieľom pre verejnosť. Kam budú smerovať jeho ďalšie kroky? V akých projektoch ho ešte uvidíme? Budúcnosť je otvorená a jeho ďalším krokom je práve spomínaný muzikál. Ak nie ste obľúbencami muzikálu a ste fanúšikom Hugha Jackama, dajte šancu minimálne traileru. Ten na vás čaká vyššie a sami zistíte, či sa vydáte na túto cestu.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -