Netflix zverejnil oficiálny trailer k trileru The Guilty. Jake Gyllenhaal v ňom rieši únos neznámej ženy

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dramatický, napínavý a plný zúfalstva. Oficiálny trailer k trileru The Guilty je konečne tu a najnovší film od Netflixu vyzerá v odhalených záberoch naozaj vzrušujúco. V hlavnej úlohe sa predstavil sympaťák Jake Gyllenhaal (Donnie Darko). Režisérom je Antoine Fuqua (Equalizer), ktorý má so žánrom triler dlhoročné skúsenosti. Lákavá novinka zažije premiéru na malých obrazovkách už 1. októbra 2021.

Oficiálny trailer k trileru The Guilty od Netflixu:

Americký remake The Guilty nasleduje rovnakú šablónu ako jeho predchodca. Hlavnou postavou príbehu je dispečer záchrannej služby a bývalý policajtktorý odpovedá na núdzové volanie unesenej ženy. Keď sa hovor náhle stratí, rozbieha záchrannú akciu, kým nie je neskoro.

Jake Gyllenhaal nebude jedinou hviezdou, ktorú v tomto dobre vyzerajúcom trileri uvidíš. Spoločne s ním vo filme účinkujú aj ďalší skvelí herci, ako napríklad Ethan Hawke (Tesla), Peter Sarsgaard (Sirota), Riley KeoughPaul DanoDaVine Joy RandolphBill Burr a Beau Knapp.

Oficiálny synopsa:

„Problémový policajný detektív je degradovaný na pozíciu operátora linky 911, kde sa pokúsi zachrániť volajúceho v núdzi a odhaliť znepokojujúce sprisahanie, ktoré sa za tým všetkým odohráva.“

Očakáva sa, že remake svojim scenárom nadviaže na rovnomenný dánsky originál z roku 2018. V ňom sa bývalý policajt taktiež snažil zachrániť zúfalú unesenú ženu prosiacu o pomoc. Zločin, ktorý za tým všetkým stojí je však oveľa temnejší, ako sa spočiatku zdalo. Hlavný hrdina príbehu zažíva veľa napínavých momentov, pri ktorých sa bude musieť vždy správne rozhodnúť a každý chybný krok môže spôsobiť fatálne následky.

Dánska verzia od režiséra Gustava Möllera bola plná svetlých momentov, ktoré sprevádzala ľudská predstavivosť, zmysel pre detail a samozrejme dávka potrebného strachu. Presne tie prvky, ktoré by mal obsahovať kvalitný triler. Ale podarí sa Netflixu niečo podobné? To zistíš už o pár týždňov a tento triler sa zaručene oplatí okúsiť aspoň raz.

Páčil sa ti oficiálny trailer k dobre vyzerajúcemu trileru The Guilty? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -