Trailer na seriál The Haunting of Bly Manor od Netflixu odhaľuje, že sa v októbri budeme poriadne báť

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pre fanúšikov The Haunting of Hill House…

Písal sa október roku 2018 a na Netflix prišiel hororový seriál The Haunting of Hill House, ktorý sa stal okamžitým hitom. Kvalitné strašidelné seriály totiž dokážeme spočítať na prstoch jednej ruky. Stál za ním muž menom Mike Flanagan, ktorého meno bude s týmto žánrom spájané čoraz častejšie.

Na konte už má filmy ako Doktor Spánok, Ouija: Zrodenie zla, Oculus alebo Hush. Určite má dobre našliapnuté na to, aby sa stal druhým Jamesom Wanom modernej generácie hororov. K tomu mu dopomôže aj seriál The Haunting of Bly Manor, teda nepriame pokračovanie jeho diela z roku 2018. Rozhodol sa, že sa vydá antologickou cestou, podobne ako American Horror Story.

The Haunting of Bly Manor trailer
Zdroj: thatshelf.com

Zatiaľ čo prvá séria adaptovala román spisovateľky Shirley Jackson, druhá séria si vybrala dielo The Turn of the Screw od Henryho Jamesa. Pozrieme sa teda na úplne nový príbeh a postavy, no z prvej série sa vrátia niektoré herecké mená. Medzi nimi napríklad Victoria Pedretti, Oliver Jackson-Cohen, Henry Thomas alebo Kate Siegel. Flanagan sám potvrdil, že uvidíme aj “ďalších známych hercov z prvej série.

Naopak novými tvárami série budú Amelie Bea Smith, Benjamin Evan Ainsworth, T’Nia Miller a ďalší. Čo sa príbehu týka, druhá séria rozpovie príbeh vychovávateľky, ktorú stvárni herečka Victoria Pedretti. Tá je najatá na to, aby sa postarala o dvoch súrodencov. Avšak niekoľko duchov v ich sídle preukáže nadprirodzenú moc nad deťmi.

Prvý The Haunting of Bly Manor trailer

Podľa slov tvorcu bude The Haunting of Bly Manoroveľa strašidelnejší ako prvá séria.” Prvý trailer, ktorý nájdete priložený vyššie, nás o tom zatiaľ nepresvedčil, no to sa určite zmení s vydaním celej série. Tá nás príde strašiť už 9. októbra 2020, takže čakať nebudeme vôbec dlho. Dovtedy si môžete na Netflixe osviežiť prvú sériu, ktorá medzi hororovými seriálmi nepozná konkurenciu.

Ako sa vám páčil prvý The Haunting of Bly Manor trailer? Budete v októbri sledovať druhú sériu? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -