Pozrite si prvú mrazivú ukážku na nový hororový seriál od tvorcov The Haunting of Hill House

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Seriál The Haunting of Hill House z roku 2018 pohltil hádam každého milovníka hororov. Strašidelných seriálov predsa neexistuje mnoho a Netflix nám zrovna priniesol jeden z najkvalitnejších. Režisér Mike Flanagan (Doktor spánok, Oculus) teda hneď po skončení prvej série sľúbil, že sa dočkáme pokračovania.

Dozvedeli sme sa, že sa seriál vydá antologickou cestou, takže sa každá séria zameria na iný príbeh s novými postavami. Pokračovanie teda bude niesť názov The Haunting of Bly Manor a bude adaptované z literárneho diela The Turn of the Screw. O to sa v roku 1898 postaral spisovateľ Henry James, zatiaľ čo prvá séria vznikla podľa knihy od autorky Shirley Jackson.

O čom bude pokračovanie The Haunting of Hill House?

„Druhá séria“ rozpovie príbeh vychovávateľky, ktorú stvárni herečka Victoria Pedretti. Tá je najatá na to, aby sa postarala o dvoch súrodencov. Avšak niekoľko duchov v ich sídle preukáže nadprirodzenú moc nad deťmi. Herecké obsadenie doplnia Oliver Jackson-Cohen Kate Siegel, teda herci z prvej série. Novými menami v sérii budú Henry Thomas, Amelie Bea Smith, Benjamin Evan Ainsworth, Rahul Kohli, Amelia Eve, T’Nia Miller a ďalší.

Flanagan sám potvrdil, že uvidíme aj “ďalších známych hercov z prvej série.” Pokiaľ vám antologické série nie sú známe, tak najlepším príkladom je seriál American Horror Story. V každej sérii vidíme rovnakých hercov, ktorí však hrajú úplne iné postavy – pretože ide o rozdielny príbeh. Rovnakou cestou sa vyberie aj The Haunting of Bly Manor, ktorý bude podľa slov tvorcu “oveľa strašidelnejší ako prvá séria.

Prvý The Haunting of Bly Manor trailer

Po uverejnení niekoľkých fotografií priamo zo seriálu (ktoré nájdete priložené vyššie) sme sa konečne dočkali aj prvého teaser traileru. Ten odhalil, že všetkých 9 epizód príde na Netflix už 9. októbra 2020. Každopádne, presvedčte sa na vlastné oči. Zatiaľ ide len o prvý pohľad, no riadneho traileru by sme sa mohli dočkať už v priebehu tohto mesiaca.

Tak čo, ako sa vám pozdáva prvý mrazivý The Haunting of Bly Manor trailer? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: thatshelf.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -