Najväčšie legendy gangsteriek sa vracajú na prvých fotkách z natáčania filmu The Irishman!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Legendárny režisér Martin Scorsese sa vracia k svojmu obľúbenému žánru kriminálnej drámy/gangsterky s filmom The IrishmanV hlavných úlohách si zahrajú svetoznámi Robert De Niro, Al Pacino a Joe Pesci. Ku projektu sa však režisér tentokrát stavia úplne inak, ako k jeho predošlým počinom. Scorsese sa snažil snímku postaviť na nohy a začať produkciu už niekoľko rokov a potom, ako mu štúdio Paramount ponúklo 100 miliónový rozpočet, sa k projektu pripojil aj Netflix. Celá situácia teraz vyzerá viac než sľubne. Oficiálny dátum vydania filmu, na ktorý by sa iba šialenec netešil je niekedy v roku 2019Scorsese spolu so svojim tímom začal natáčať už toto leto.

Scorsese už stihol odhaliť, že postavy budú vo filme The Irishman staršie. To znamená, že hlavná dejová línia bude o spomínaní na minulosť – o spätnom pohľade na život človeka a rozhodnutia, ktoré učinil. Väčšina ostatných počinov pritom opisuje príbeh vzostupu a pádu. Niečo, čo bude trochu krehkejšie s väčším odstupom má naozaj veľký potenciál. Taktiež je možné, že Scorsese filmom The Irishman opäť navždy pozmení štýl gangsterských filmov – tak, ako už v minulosti učinil. Je celkom zjavné, že režisér chce v tomto prípade nechať veľa priestoru úžasným hercom Robertovi De Nirovi, Al Pacinovi a Joe Pescimu, pričom bude otvorený ich improvizácii, vďaka ktorej sú tak známi.

Giganti gangsterských filmov na nových fotkách

Na Twitter účte Chrisa Evangelistu sa objavil opäť raz nesmierne zaujímavý príspevok. V tomto prípade ide o štyri nové fotky z natáčania filmu The Irishman! Prítomní sú ako Scorsese, tak aj Pesci a De Niro. Jediný, kto ešte chýba, je Al Pacino.

the irishman
zdroj: twitter.com/cevangelista413
the irishman
zdroj: twitter.com/cevangelista413
the irishman
zdroj: twitter.com/cevangelista413
the irishman
zdroj: twitter.com/cevangelista413

Aby bol celý príbeh odohrávajúci sa v rozmedzí desaťročí kompletný, Scorsese plánuje poučiť počítačovo generované efekty, aby digitálne omladol Roberta De Nira. Náklady, ktoré sa týmto rozhodnutím pridali k celkovému rozpočtu väčšinu štúdií odradilo. Teraz však môžeme spokojne tvrdiť, že všetko ide tým správnym smerom.

Ako sa vám zatiaľ snímka pozdáva? Tešíte sa na spojenie štyroch najväčších mien tohto žánru? Okrem nich si vo filme taktiež zahrajú Jack Huston, Bobby Canna a Ray Romano. Dátum vydania je stanovený na bližšie nešpecifikovaný dátum v roku 2019.

ZDROJTWITTER

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -