Trailer a poster na dokument The Ivory Game od Leonarda DiCapria sa zameria na obchodovanie so slonovinou

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Leonardo DiCaprio je okrem výborného herca oveľa viac. Miluje prírodu a našu Zem, a snaží sa ju čo najviac chrániť. V poslednej dobe sa podieľa aj na veľa dokumentoch, a The Ivory Game nieje výnimkou. Tento dokument sa zameria na obchodovanie so slonovinou, a my sa môžeme pokochať prvým trailerom a posterom.

The Ivory Game na Netflixe

Netflix Nám odhalil prvý trailer a poster na dokument The Ivory Game, ktorý bude vydaný v IFC Centre v New Yorku a na Netflixe už v piatok, 4. novembra.

Leonardo DiCaprio je výkonným producentom tohto epického dokumentu, ktorý odhaľuje temné a kruté podsvetie obchodovania so slonovinou. Režiséri Richard Ladkani a Kief Davidson točili tento film v utajení po dobu 16 mesiacov v Číne a Afrike. Pracovali s odborníkmi v utajení, aktivistami, rangermi, len preto aby infiltrovali a narušili toto obchodovanie.

Tento dokument sa teda zaoberá problémom obchodovania s „bielym zlatom“ a má slúžiť ako budíček pre svet, pretože africké slony sú na pokraji vyhynutia. Je teda známe, že Leo sa takýmito témami zaoberá a pomáha svetu. Uvidíme ho raz kandidovať na post prezidenta?

The Ivory Game

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -