Trailer a poster na dokument The Ivory Game od Leonarda DiCapria sa zameria na obchodovanie so slonovinou

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Leonardo DiCaprio je okrem výborného herca oveľa viac. Miluje prírodu a našu Zem, a snaží sa ju čo najviac chrániť. V poslednej dobe sa podieľa aj na veľa dokumentoch, a The Ivory Game nieje výnimkou. Tento dokument sa zameria na obchodovanie so slonovinou, a my sa môžeme pokochať prvým trailerom a posterom.

The Ivory Game na Netflixe

Netflix Nám odhalil prvý trailer a poster na dokument The Ivory Game, ktorý bude vydaný v IFC Centre v New Yorku a na Netflixe už v piatok, 4. novembra.

Leonardo DiCaprio je výkonným producentom tohto epického dokumentu, ktorý odhaľuje temné a kruté podsvetie obchodovania so slonovinou. Režiséri Richard Ladkani a Kief Davidson točili tento film v utajení po dobu 16 mesiacov v Číne a Afrike. Pracovali s odborníkmi v utajení, aktivistami, rangermi, len preto aby infiltrovali a narušili toto obchodovanie.

Tento dokument sa teda zaoberá problémom obchodovania s “bielym zlatom” a má slúžiť ako budíček pre svet, pretože africké slony sú na pokraji vyhynutia. Je teda známe, že Leo sa takýmito témami zaoberá a pomáha svetu. Uvidíme ho raz kandidovať na post prezidenta?

The Ivory Game

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah