The King’s Man dostáva nový trailer. Ten sľubuje uvedenie filmu už v septembri

Nenechajte si ujsť

Róbert Herda
Róbert Herda
Ahoj, ako si si už mohol prečítať, volám sa Róbert. Videohrám, knihám a hlavne kinematografii ako médiám, ktoré sú určené na rozprávanie príbehov, sa venujem už nejakú tú dekádu (ak si dobre pamätám, tak vlastne od dôb, čo som začal registrovať okolie). Najmä preto sa snažím všetko, čo z týchto oblastí prichádza skúmať a nezriedka analyzovať. Momentálne pracujem aj na vlastnej tvorbe a popritom sprostredkúvam čitateľom rôzne novinky, dojmy a recenzie z týchto oblastí.

Kráľovi muži sa vracajú

Matthew Vaughn nám v roku 2014 po prvýkrát priniesol adaptáciu rovnomennej komiksovej série s názvom Kingsman. O tri roky neskôr prišiel s akčným pokračovaním, ktoré však dopadlo výrazne horšie (i keď komerčne sa mu darilo). Aktuálne svoje šťastie skúsi po tretíkrát, a to so spin-off projektom The King’s Man a nový trailer očakávanej snímky sľubuje uvedenie v kinách.

Ak by vám náhodou táto filmová séria ušla, ide o náramne štýlové akčné snímky, v ktorých mimoriadne vyniká cit pre dynamiku režiséra Vaughna. A hoci dvojka relatívne prepadla, rozhodne to nebolo kvôli laicky nakrúteným akčným pasážam, keďže tie stále patrili k vrcholu celého projektu.

Každopádne, The King’s Man je prequel, ktorý v podstate nesúvisí s príbehom dvoch špionážnych predchodcov. Pozrie sa však na zrod tajomnej organizácie Kingsman a to v poriadne veľkom štýle.

The King’s Man a jeho nový trailer

Ďalšia a vlastne už posledná ukážka šikovne predáva všetko, čo sľubovali tie predošlé. To znamená vizuálne štýlovú akčnú jazdu, ktorá z pohľadu akčného remesla zlyhávať nepochybne nebude. Scenár a celkové zasadenie do vojnového konfliktu je však otázne, respektíve o ich funkčnosti v rámci podobného príbehu sa dá polemizovať.

Tak či onak, v prípadne, že ste fanúšikmi komiksových adaptácií, pravdepodobne si prídete na svoje. Ostáva nám len dúfať, že tentokrát hlava projektu pritlačí na pílu a naplno využije slušný finančný rozpočet.

The King's Man nový trailer
Zdroj: geeksandgamers.com

Úplný koniec ukážky hovorí, že The King’s Man by mal prísť do kín 18. septembra 2020. Snímka síce bola dvakrát odložená, avšak snáď sa jej tentokrát podarí splniť minimálne zahraničnú premiéru.

Ak náhodou áno, mohli by sa i tunajší diváci tešiť na jesenné vysielanie, kedy by si užili prequel príbeh na veľkom plátne v kinosále. Či sa tak nakoniec stane, momentálne potvrdiť nemôžeme.

Ako vás zaujal nový trailer The King’s Man? Myslíte, že Matthew Vaughn zopakuje svoj predošlý úspech, prípadne zastávate názor, že pôjde opätovne o kvalitatívny prepad? Určite nám dajte vedieť v dostupných komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -