Stredajšie State of Play bude celé o hre The Last of Us Part II. Uvidíme aj gameplay

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Najčítanejšie za 7 dní

Detailné predstavenie The Last of Us Part II

Neviete sa dočkať vydania najočakávanejšej exkluzivity roka a chceli by ste konečne vidieť nejaký ďalší gameplay? Nalaďte už túto stredu reláciu State of Play, bude totiž celá venovaná The Last of Us Part II.

Sony neprestáva prekvapovať. Po minulotýždňovej 18-minútovej gameplay nádielke z hry Ghost of Tsushima, ktorá mala zhodou okolností tiež premiéru v relácii State of Play, nás tento týždeň čaká niečo podobné aj od štúdia Naughty Dog.

State of Play The Last of Us Part II
Zdroj: blog.us.playstation.com

túto stredu, 27. mája, si preto o 22:00 nášho času nezabudnite naladiť oficiálne kanály PlayStation. Tie nájdete ako na Twitchi, tak aj na YouTube. Celým gameplayom nás navyše prevedie samotný šéf štúdia, Neil Druckman. Povie nám niečo o hrateľnosti a o príbehu. Čaká nás tak 20-minútová nádielka.

Sony nám však opäť nezabudlo pripomenúť, že nemáme čakať žiadne nové informácie ohľadom pripravovanej konzoly PlayStation 5. The Last Of Us Part II vychádza už 19. júna, čiže o tri týždne.

Zdroj: blog.eu.playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -