KVÍZ – Ako dobre si pamätáte na hru The Last of Us? Otestujte sa pred vydaním pokračovania

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

The Last of Us KVÍZ

Od vydania The Last of Us Part II nás delí už iba zopár hodín. Mali by ste si však najprv overiť vaše vedomosti o prvej hre. Prinášame vám preto náš kvíz, po ktorom budete okamžite vedieť, či ste pripravení na najočakávanejší titul roka, na ktorý si môžete prečítať aj našu recenziu. Hru si v nej nevieme vynachváliť a určite vám ju odporúčame skúsiť.

The Last of Us je hra s nezabudnuteľným príbehom, odohrávajúca sa v postapokalyptickom svete. Tento svet je plný nástrah, s ktorými si museli Joel a Ellie poradiť. Ak ste počas hrania dávali pozor, s kvízom by ste nemali mať najmenší problém. Ak vám ale niektoré otázky zavaria, mali by ste zvážiť opätovné prejdenie prvej časti ešte predtým, než sa vrhnete na Part II.

Vydanie hry The Last of Us Part II
Zdroj: elitists-source.info

Part II boduje po celom svete

12. júna padlo inak veľmi prísne embargo na recenzie a hra boduje po celom svete. Na Metacritic má momentálne skóre 96, čo je priam neuveriteľné. Všetci v nej vyzdvihujú nezabudnuteľný a emocionálne veľmi náročný príbeh, na ktorý zrejme nikdy nezabudnete a zahrá vám na city. Nezaostáva však ani hrateľnosť, do ktorej pribudlo niekoľko nových prvkov. Medzi tie patrí napríklad plávanie či šplhanie.

Hru nepoložila ani veľká kontroverzia, ktorá vznikla po obrovskom úniku príbehových informácií. PlayStation bolo dokonca nútené vypnúť komentáre a počítadlo likov a dislikov na svojich videách na sociálnych sieťach. Niektorým fanúšikom totiž vadila sexuálna orientácia hlavnej postavy a nevedia sa s ňou zmieriť. Hra však v žiadnom prípade nič podobné nepropaguje a príbeh je maximálne prirodzený.

The Last of Us KVÍZ

Ako ste dopadli? So svojim výsledkom sa podeľte na sociálnych sieťach!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -