Nahota a sexuálny obsah? Aj tak bude vyzerať pripravovaná hra The Last of Us Part II

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ak sa zaujímate o hru The Last of Us: Part 2, spozornite. Vývojárska spoločnosť Naughty Dog si pre nás totiž pripravila zaujímavú novinku. Ich najnovší herný titul by mal obsahovať nahotu a sexuálny obsah. Stane sa tak po prvýkrát v histórii vývojárov, pretože doteraz do sveta skôr prinášali hry pre všetky vekové kategórie. Medzi najznámejšie z nich patrí jednoznačne legendárna hra Crash Bandicoot, ale tá nebude mať s nadchádzajúcim akčným titulom nič spoločné.

Existuje veľa hier z dielne Naughty Dog, ktoré síce zahŕňajú násilie, ale sexuálne sekvencie by sme v nich hľadali len márne. Za spomenutie určite stojí herná séria Uncharted, v ktorej okrem násilia nechýba ani neslušný slovník plný nadávok. Takéto prvky sme si mohli taktiež všimnúť aj v demo verzii The Last of Us Part II, na ktorú si ešte pár mesiacov počkáme.

last of us: part 2
Zdroj: playstation.com

The Last of Us: Part 2 bude okrem násilia obsahovať aj sexualitu

Aktualizáciu o sexuálnom obsahu sme si mohli všimnúť aj v originálnom popise hry v PlayStation Store. Zvýšila sa veková hranica pre hru, ktorá bola označená hodnotením M/17+. Pôvodná hra The Last of Us vo svojom vnútri skrývala iba zobrazovanie sexuálnych motívov, no nikdy nám nebolo nič ukázané priamo.

Vývojári z Naughty Dog už v minulosti vytvorili hry, v ktorých sme mohli vidieť nahotu. V roku 1991 vydali tvorcovia hru na Segu, ktorú poznáme pod názvom Rings of Power. Podľa slov hráčov videohra obsahovala nahotu po zadaní tajného kódu v hlavnom menu.

Otázka je teda jasná. Čo všetko bude obsahovať hra The Last of Us Part II? Fanúšikovia už mohli zistiť, že hlavnou postavou príbehu bude Ellie, z ktorej sa postupom času stala dospelá žena. Ak bude hra skúmať jej postavu hlbšie, trafili sme pravdepodobne do čierneho a sexuálny aspekt sa bude týkať jej života.

last of us: part 2
Zdroj: thedailydot.com

Kedy sa konečne dočkáme pokračovania úspešnej hry The Last of Us?

Trailer nám taktiež odhalil, že sa Ellie intímne zblížila s inou ženskou postavou, ktorej meno je Dina. Na všetky potrebné informácie si budeme musieť ešte počkať minimálne do 29. mája 2020, kedy by mala byť hra konečne prepustená do sveta.

Čo hovoríte na sexuálny obsah a nahotu v nadchádzajúcej hre The Last of Us Part II? Vaše názory nám túto tému nám nezabudnite napísať do komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -