The Last of Us Part II launch trailer láka na očakávanú príbehovú exkluzivitu

Nenechajte si ujsť

Róbert Herda
Róbert Herda
Ahoj, ako si si už mohol prečítať, volám sa Róbert. Videohrám, knihám a hlavne kinematografii ako médiám, ktoré sú určené na rozprávanie príbehov, sa venujem už nejakú tú dekádu (ak si dobre pamätám, tak vlastne od dôb, čo som začal registrovať okolie). Najmä preto sa snažím všetko, čo z týchto oblastí prichádza skúmať a nezriedka analyzovať. Momentálne pracujem aj na vlastnej tvorbe a popritom sprostredkúvam čitateľom rôzne novinky, dojmy a recenzie z týchto oblastí.

Temná survival akcia je takmer tu

Pokračovanie dramatických udalostí z predošlej hry sa čoskoro dočká svojho veľkého dňa D. Upozorňuje na to i The Last of Us Part II launch trailer, ktorý opätovne dáva najavo, že môžeme čakať temnú, brutálnu a naratívne originálnu cestu post-apokalyptickým svetom.

Ak by vám z nepochopiteľného dôvodu pokračovanie uniklo, ide o akčný survival titul, ktorý rozvíja príbehové línie z predchodcu. Ten mimochodom vyšiel ešte v roku 2013 a stal sa jednou z najlepších exkluzivít spoločnosti Sony. Súčasne podľa mnohých šlo o dovtedy najlepší projekt talentovaného štúdia Naughty Dog (autori značiek ako Jak, Crash Bandicoot a Uncharted).

The Last of Us Part II launch trailer

Žiaľ, vývojári z Naughty Dog si pre nás nepripravili žiadne nové zábery, či doposiaľ nevidené scenérie. Síce sme si už zvykli, že launch trailery len zriedkavo ponúkajú niečo skutočne nové (pokiaľ teda nie ste Hideo Kojima a neprezentujete Death Stranding), tentokrát ide naozaj iba o tridsaťsekundovú ukážku videného a poznaného.

Tá skôr upozorňuje, že pokračovanie ponurej a príbehovo orientovanej survival akcie je na ceste a všetci hráči sa ho dočkajú v očakávaný dátum vydania (teda už nič nemôže spôsobiť ďalší odklad). Samozrejme, ešte pred tým skončí embargo na recenzie, ktoré je stanovené na 12. júna 2020.

The Last of Us Part II - Ellie
Zdroj: polygon.com

Pripomíname, že s naším hodnotením prispejeme i my a recenziu môžete očakávať skoro ráno priamo na našom webe.

Ak by ste ešte radi načerpali nejaké prvotné dojmy, dávame do pozornosti nami vytvorené video, v ktorom podrobne rozoberáme načerpané pocity z hrania aktuálne najočakávanejšej hernej novinky.

Záverom dopĺňame, že The Last of Us Part II vyjde presne 19. júna 2020. Zanietení fanúšikovia to už určite vedia, no ak to ušlo vašej pozornosti, ide o exkluzivitu japonskej spoločnosti Sony. Preto si atmosférickú survival novinku zahráte výhradne prostredníctvom konzol PlayStation 4.

Už netrpezlivo očakávate takmer všetkými vyhľadávané pokračovanie? Prípadne vás strastiplná cesta Joela a Ellie príliš nezaujíma? Určite nám dajte vedieť prostredníctvom dostupných komentárov. 

Zdroj: YouTube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -