Agraelus, Duklock, Herdyn a ďalší si znovu zahrajú hru The Last of Us; vyhrať môžete plno cien

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

The Last of Us Replay štartuje už v pondelok

Prežite opäť dramatický príbeh Ellie a Joela z The Last of Us Remastered so známymi osobnosťami československého internetu a nalaďte sa spoločne s nami na príchod The Last of Us Part II. Počas piatich streamovacích večerov The Last of Us Replay môžu diváci vyhrať oficiálny herný merch The Last of Us Part II, a predovšetkým digitálne vouchery na túto očakávanú hru!

Spoločnosť Sony Interactive Entertainment (SIE) oznámila, že v období od 8. do 12. júna 2020 prebehnú súťažné streamy na kanáloch PlayStation Česko a Slovensko, v ktorých štyria českí a jeden slovenský streamer opäť prežijú unikátny príbeh prvej časti. Počas každého z piatich prenosov budú mať zároveň diváci možnosť preukázať svoje znalosti The Last of Us a vyhrať oficiálny merchandise pokračovania tohto titulu v podobe šiltovky, mikiny, trička, a predovšetkým digitálneho voucheru na The Last of Us Part II.

Vydanie hry The Last of Us Part II
Zdroj: elitists-source.info

V úvodu každého prenosu zaznie súťažná otázka, na ktorú bude odpovedané práve samotným hraním počas každého streamu. Diváci budú môcť svoje súťažné odpovede posielať na emailovú adresu uvedenú v popise streamu. Prvá správna odpoveď získava digitálny voucher na hru The Last of Us Part II, ďalšie tri potom herný merch, a to počas každého streamu. Celkovo tak PlayStation rozdá 5 voucherov na očakávané pokračovanie príbehu Joela a Ellie a 15 variantov oficiálneho herného merchu.

Akí streameri sa chytia iniciatívy?

Sériu streamov odštartuje v pondelok 8. júna Nikolai Lazarev alias Mazarin1k, v utorok na neho naviaže ArcadeBulls, v stredu sa potom v streame objaví jediný slovenský zástupca Duklock. Štvrtkový predposledný diel obstará Herdyn a sériu živých prenosov následne uzavrie 12. júna Agraelus.

seriál The Last of Us
Zdroj: theverge.com

Všetci hráči, ktorí sa chcú naladiť na vydanie pokračovania úspešného prvého dielu, majú stále možnosť získať The Last of Us Remastered z kolekcie PlayStation HITS za zvýhodnenú cenu. V rámci aktuálne prebiehajúcej akcie Days of Play v PlayStation®Store je tento titul dostupný už za 9,99 €, a to až do 17. júna 2020.

Zdroj: PlayStation SK

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -