Prvá ukážka na nový kriminálny triler spája Ramiho Maleka, Denzela Washingtona a Jareda Leta

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Washington – Malek – Leto

Streamovacia služba HBO Max prináša prvé plody spolupráce so štúdiom Warner Bros. Ako sme vás už niekoľkokrát informovali, všetky budúcoročné filmy tohto štúdia pôjdu v deň vydania do kín priamo do digitálnej distribúcie. Celé to odštartovalo už včera (25.12.), kedy na HBO Max vyšiel film Wonder Woman 1984 v nádhernej 4K kvalite.

A počas roka 2021 bude nasledovať ďalších 17 filmov, medzi nimi tituly ako Duna, Matrix 4, V zajatí démonov 3 alebo Godzilla vs. Kong. Najbližším v pláne je kriminálny triler The Little Things, ktorý si už len vďaka nabitému hereckému ansámblu zaslúži vašu pozornosť. Spojí totiž hneď troch oscarových víťazov. Denzela Washingtona, Ramiho Maleka a Jareda Leta.

The Little Things
Zdroj: hypebeast.com

Túto oscarovú trojicu ďalej doplnia mená ako Natalie Morales, Terry Kinney, Chris Bauer, Joris Jarsky, Isabel Arraiza a Michael Hyatt. Réžiu má na starosti filmár John Lee Hancock, ktorý má na konte snímky ako Splnený sen, Zachráňte pána Banksa, Zakladateľ alebo minuloročný The Highwaymen.

Kriminálnych trilerov nie je nikdy dosť a preto vás určite zaujme príbehová synopsa The Little Things. Príbeh sleduje dvoch policajných dôstojníkov, ktorí sa snažia dolapiť sériového vraha počas toho, ako dochádza k sérii vrážd. Denzel Washington stvárni zástupcu šerifa Kern County Joea “Deke” Deacona, ktorého vyšlú do Los Angeles na bežné zhromažďovania dôkazov.

Tam sa však zapletie do vyšetrovania vraždy, ktoré vedie Rami Malek ako seržant Jim Baxter. Dvojica sa dostane na stopu potenciálneho podozrivého, ktorého hrá Jared Leto, ale cesta naberie ešte temnejší spád, keď sa začnú odhaľovať znepokojujúce tajomstvá z Dekeovej temnej minulosti.

Trailer na film The Little Things

Pokiaľ teda začínate pociťovať abstinenčné príznaky z nedostatku kriminálnych trilerov od režiséra Davida Finchera, film The Little Things vám s tým určite pomôže. Vyššie nájdete priložený prvý trailer, pričom dátum vydania v kinách a na platforme HBO Max je naplánovaný na 29. január 2021. Ak sa dovtedy kiná na Slovensku stihnú otvoriť, tak si ho na veľkom plátne užijeme 28. januára.

Čo hovoríte na prvý trailer filmu The Little Things a tešíte sa na januárovú premiéru? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -