Zažite najväčšie hity Hansa Zimmera v podaní orchestra LORDS OF THE SOUND

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Orchester novej generácie LORDS OF THE SOUND sa vracia na Slovensko s novým programom „The Music of Hans Zimmer “.

LORDS OF THE SOUND – The Music of Hans Zimmer

Melódie z filmov „The Amazing Spider-Man 2“, „Temný rytier“, „Osamelý jazdec“, „Interstellar“, „Sherlock Holmes“, „Muž z ocele“, „Pearl Harbor“, „Gladiátor“, „Počiatok“, „Piráti z Karibiku“, „Duch“, „Duna“, „Wonder Woman“, „Leví kráľ“ – to všetko sú hity Hansa Zimmera v podaní orchestra LORDS OF THE SOUND!

VIAC INFORMÁCIÍ

Hans Zimmer je nemecký skladateľ filmovej hudby, ktorý získal popularitu po uvedení kultového filmu Rain Man. „Pri skladaní hudby pre Rain Mana som stále rozmýšľal: nesnaž sa prehlušiť postavy, netlač sa do popredia. Hlavný hrdina Raymond vlastne nechápe, kde je. Vidí svet inak ako my… Čo tak vytvoriť hudbu pre svet, ktorý existuje len v jeho hlave?“ spomína Hans Zimmer.

LORDS OF THE SOUND The Music Of Hans Zimmer
Zdroj: artpartner.sk

Toto dielo znamenalo skutočný prelom v jeho kariére – Zimmer bol nominovaný na Oscara. Najlepší režiséri v Hollywoode sa stavali do radu, aby s ním mohli spolupracovať. A Hans sa úplne oddal práci. Často komponoval hudbu pre dva či tri filmy súčasne. Na štúdio Disney zapôsobila jeho hudba natoľko, že ho oslovili, aby zložil soundtrack pre animovaný film Leví kráľ.

VSTUPENKY

Soundtrack filmu priniesol skladateľovi tri veľmi prestížne ocenenia – Oscara, Zlatý glóbus a Grammy. A v získavaní mnohých ocenení Zimmer pokračoval aj neskôr, pričom sa stal skutočne najlepším z najlepších v Hollywoode. Len zriedkakedy sa slávnostné odovzdávanie Oscarov zaobíde bez nominácie Hansa Zimmera.

VSTUPENKY

Predošlé úspechy koncertov orchestra LORDS OF THE SOUND v spojení s najlepšími skladbami Hansa Zimmera, živé vizuálne efekty, výrazné vokálne party sólistov a zboru, bezuzdná pozitivita a neskrotná energia celého tímu vás vtiahnu do nezabudnuteľných pocitov teplého letného večera, do atmosféry prekrásnej rozprávky naplnenej nádherou symfonického zvuku vašich obľúbených skladieb premiešaného so zvukom rockovej kapely!

Dĺžka koncertu je 2 hodiny a 20 minút vrátane prestávky.

18:00 – open door foje
18:30 – open door sal
19:00 – začiatok predstavenia
Zdroj: artpartner.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -