The Mandalorian dorazí s druhou sériou už v októbri. Ako sú na tom ostatné Disney+ seriály?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dátum vydania seriálu The Mandalorian bol oficiálne potvrdený a 2. séria k nám dorazí na jeseň tohto roku. Spoločnosť Disney to potvrdila ešte len nedávno a streamovaciu platformu Disney+ tak opäť zasiahne príbeh zo sveta vesmírnej ságy Star Wars.

The Mandalorian sa už dlhšiu dobu radí medzi vlajkový titul tejto stále začínajúcej služby a pôvodná séria zožala obrovský úspech. Hraný seriál uspel u divákov i kritikov, a dokonca sa mu podarilo získať až 15 nominácií na ceny Emmy, čo len potvrdzuje jeho kvalitu.

Aj preto nie je vôbec prekvapením, že sa čoskoro dočkáme novej série, o ktorú sa v spolupráci s Disney postarala produkčná spoločnosť Lucasfilm. V štádiu príprav je dokonca aj 3. séria.

druha seria the mandalorian
Zdroj: observatoriodeseries.uol.com.br

 

2. séria obľúbeného seriálu The Mandalorian dorazí koncom októbra

The Mandalorian je jedným zo seriálov, ktorý sa môže radovať úspešnému dokončeniu natáčania ešte pred vypuknutím pandémie. Výrobný štáb to zabalil ešte v marci, len pár dní pred prvou vlnou koronavírusu, čo znamená pre všetkých fanúšikov skvelú správu. Do Star Wars sveta sa vrátime 30. októbra 2020.

V novej sezóne sa máme pripraviť na predstavenie starších postáv akými sú napríklad Ahsoka Tano a Boba Fett. No stále toho o novej sérii tohto exkluzívneho seriálu moc nevieme a kedy začne Lucasfilm marketingovú kampaň je otázne. Veríme však, že prvý trailer dorazí už v blízkej budúcnosti.

Veľké plány Disney+ prekazil COVID-19

Najväčší tlak ohľadom seriálu The Mandalorian dorazí až budúci mesiac a rovno ho môžeme aj v tomto roku korunovať ako najlepší originálny seriálový výtvor na streamovacej platforme Disney+.

Oficiálne sme mali už v auguste vychutnávať MCU seriál The Falcon and the Winter Soldier, ale bohužiaľ sa tak nestalo. To isté platí aj o seriáli WandaVision, ktorého premiéra sa z decembra 2020 presunula na jar 2021.

Na ďalšie Disney+ seriály ako Loki alebo What If…? zatiaľ slovo nepadlo, ale buďme k sebe úprimní. Ich natáčania sa podľa všetkého z dôvodu momentálnej situácie vo svete neudiali a nejaký čas si ešte počkáme. Aj preto nikam neodchádzajte, pretože dalšie informácie dorazia v najbližších mesiacoch.

Čo hovoríte na seriál The Mandalorian, ktorého 2. séria dorazí na Disney+ už 30. októbra 2020? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -