Seriál The Mandalorian prináša nové informácie a fotky z druhej série. Čo na ne hovoríte?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Nové informácie a fotky zo seriálu The Mandalorian

Seriál The Mandalorian je prvý hraný seriál zo sveta Star Wars. Minulý rok na jeseň nám bola predstavená prvá séria, ktorá bola veľmi úspešná. Seriál bol predĺžený o druhú a tretiu sériu, pričom druhej série sa dočkáme už koncom októbra. Musíme si teda počkať ešte viac ako mesiac a preto nám tvorcovia na ochutnávku prinášajú nové informácie a fotky z druhej série seriálu The Mandalorian.

Za vývojom seriálu stojí štúdio Lucasfilm, ktoré patrí pod štúdio Disney. Vďaka tomu seriál vyjde na ich vlastnej streamovacej službe Disney+. Tvorcom celého seriálu je obľúbený herec a režisér Jon Favreau. V hlavnej úlohe Mandaloriana Dina Djarina sa ukázal herec Pedro Pascal, ktorý sa na jeseň ukáže aj ako záporák vo filme Wonder Woman 1984.

The Mandalorian nové informácie a fotky
Zdroj: activeblogs.com

Čo nové sme sa dozvedeli o druhej sérii?

Sám Pedro Pascal nám prezradil, že druhá séria sa začne odohrávať tesne po ukončení prvej série, a teda tam bude minimálny časový odstup. Prvá séria sa skončila útekom hlavných protagonistov z mesta a dočasným porazením Moffa Gideona, ktorý kvôli Mandovi havaroval s vesmírnou stíhačkou. Z nej sa dostal vďaka Darksaberu, starodávnemu čiernemu svetelnému meču.

Veľa fanúšikov to prekvapilo a dúfajú, že s ním uvidia nejaké bojové scény. To nám potvrdil herec Giancarlo Esposito (Moff Gideon). V jednom rozhovore prezradil, že boj medzi ním a Mandalorianom bude ikonický, a že ho nebude chcieť zložiť len fyzicky, ale aj psychicky. Podľa jeho slov uvidíme Moffa Gideona viac ako diplomata a manipulátora než ako zloducha.

moff gideon
Zdroj: newsbreak.com

Tvroca Jon Favreau nám zas prezradil, že nemáme čakať, že sa celá druhá séria bude točiť len okolo Mandaloriana a Baby Yody. Tým, že sa svet rozširuje, prichádzajú aj nové postavy, na ktoré by sa podľa slov tvorcov mohli zamerať niektoré epizódy seriálu. Podľa Jona Favreau by však jednotlivé epizódy mali byť od seba menej odlúčené než ako boli v prvej sérii:

„Nová séria je o predstavení väčšieho príbehu do sveta. Príbehy sa stávajú menej odlúčenými, no napriek tomu má každá epizóda svoju vlastnú príchuť a dúfame, že do seriálu prinesieme oveľa väčší rozsah.“

Výkonný producent Dave Filoni nám povedal niečo aj o vzťahu medzi Mandalorianom a Baby Yodom. Podľa neho sa ich osobný príbeh medzi nimi rozvinie tak, že sa nám to bude páčiť. Poslednou novou informáciou je dĺžka epizód. V prvej sérii mala najkratšia epizóda 31 minút a najdlhšia 48 minút. Podľa Favrea sa však v druhej sérii môžeme dočkať aj dlhších epizód, ktoré budú trvať až hodinu.

Nové fotky z druhej série

Aj keď už je na čase, aby nám tvorcovia ukázali prvý trailer, keďže seriál je tu zhruba o mesiac a pol, nestalo sa tak. Zatiaľ sme sa dočkali len novej vizuálnej ochutnávky v podobe fotiek, ktoré uverejnil týždenník Entertainment Weekly a ktoré si môžete pozrieť nižšie v galérii.

Ukážka nových fotiek a informácie, ktoré nám prezradili tvorcovia a herci, sú naozaj zaujímavé a určite nás nalákali na novú sériu. Treba veriť, že čoskoro nás prekvapia aj trailerom, ktorý by nám mohol ukázať aj nejaké to dejové smerovanie druhej série. Prvú z ôsmych epizód druhej série The Mandalorian si pozrieme už 30. októbra 2020.

Ako sa vám páčili nové fotky, ktoré nás navnaďujú na druhú sériu? Čo vravíte na nové informácie od tvorcov seriálu? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -