Hororovka The Medium púta pozornosť s novým gameplay trailerom. Poznáme aj systémové požiadavky

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Vývojárske štúdio Bloober Team vypustilo nový trailer k ich nadchádzajúcej psychologickej hororovke The Medium. Hra bude vychádzať 28. januára 2021 na platformy Microsoftu.

Novinka The Medium mala byť pôvodne vydaná na trh spoločne s konzolami novej generácie od Microsoftu, avšak iba mesiac od jej decembrového vydania tvorcovia oznámili, že ich herný titul bude treba odložiť do roku 2021.

Gameplay trailer k hororovke The Medium:

Hlavnou postavou je Marianne, ktorej psychické schopnosti jej umožňujú skúmať paranormálne aktivityvidí, cíti a vníma. V novom videu sú taktiež vidieť aj jedinečné herné mechaniky rozdelenej obrazovky, ktoré umožňujú hráčom ovládať Marianne v skutočnom aj duchovom svete súčasne.

Bloober Team dokonca nedávno zverejnil aj live-action trailer a pozrieť si ho môžeš nižšie. Aj keď zábery neposkytnú hráčom pocit okamžitej akcie, cieľ upútavka spĺňa – odráža celkovú strašidelnú atmosféru hry.

Systémové požiadavky

The Medium trailer požiadavky
Zdroj: screenrant.com

Hra bude súčasťou Xbox Game Passu

Predplatiteľská služba spoločnosti Microsoft umožní hráčom stiahnuť obrovský počet hier za nominálny mesačný poplatok. Medzi nimi nájdeš aj hororovku The Medium, ktorá však nebude jedinou hrou na zozname. Microsoft nedávno oznámil, že v januárovej zostave Game Passu nájdeš – Yakuza Remastered Collection, Donut County a Outer Wilds.

Game Pass si získal veľkú pochvalu od kritikov i fanúšikov z dôvodu, že sa jedná o nízko nákladový spôsob, ako umožniť hráčom okúsiť množstvo hier za skvelú cenu.

Pri predplatení služby získaš všetky výhody členstva Xbox Live Gold, viac ako 100 vysokokvalitných hier pre konzolu, PC a mobilné zariadenia s Androidom z cloudu (beta) a členstvo EA Play. Za prvé 3 mesiace predplatného Ultimate zaplatíš len 1 euro. V prípade záujmu klikaj tu.

Čo hovoríš na nový gameplay trailer na hororovku The Medium, ktorú si budeš môcť zahrať už budúci týždeň? O názor sa s nami môžeš podeliť dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -