Jason Statham sa v novej snímke The Meg postaví proti gigantickému žralokovi!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ako nám bolo už dávnejšie sľúbené, Jason Statham sám povedal, že jeho najnovší film The Meg bude niečo medzi legendárnymi filmami Čeľuste a Jurský Park. Po takomto odvážnom tvrdení neostáva nič iné, ako počítať s neuveriteľne vysokými očakávaniami. A najnovší obrázok z filmu nám to len potvrdzuje. Takýto filmový žáner s vražednými „zvieratami“ sa stal v posledných rokoch vyhľadávaným všetkými štúdiami. Jedným z takýchto zvierat je samozrejme žralok, ktorý sa stal v očiach divákov legendárnou filmovou „postavou„.

V novej snímke sa stretávame s hercom Jasonom Stathamom, ktorý bude čeliť mimoriadne obrovskému nebezpečenstvu. Príroda totižto na svet priniesla prehistorické stvorenie, ktorému sa nejakým zázrakom podarilo prežiť. K svojej úlohe sa herec vyjadril nasledovne:

„Zahrám si bývalého veliteľa námorníctva a potápača. Dostávam sa do tímu ľudí, ktorí boli poslaní zachrániť vedcov na výskumnej stanici. Sú tam uviaznutí a problémy im robí obrovský žralok.“

zdroj: movieweb

Kedy sa dočkáme filmu The Meg?

Filmu sa však nedočkáme minimálne do augusta, no v tom čase by sme si ho už mohli pozrieť. No ak sa pozrieme na daný rozpočet snímky, môžeme si začať domýšľať, ako to celé dopadne. 150 miliónov nie je totižto veľa, ale ani málo. Takže ak patríte do skupiny ľudí, ktorí sa boja toho, čo sa skrýva pod hladinou, ste na tom správnom mieste. A preto treba len dúfať, že sa tvorcom podarí priniesť na strieborné plátno poriadne mrazivý príbeh z morského prostredia.

Producent filmu, Belle Avery, má tento projekt v hlave už viac ako 10 rokov a konečne sa to podarilo. Priniesť tento zaujímavý počin do filmového sveta. A ak sa nad tým zamyslíme hlbšie, zisťujeme, že tvorca sa inšpiroval sériou kníh Guardian Angel od spisovateľa Stevena Altena. Zábavné je na tom aj to, že ak si preložíme The Meg z čínštiny do anglického jazyka, dostaneme názov „Jurassic Shark„.

zdroj: movieweb

Z určitosťou môžem povedať, že žraloky sú vo filmovom svete obrovským biznisom. Tieto tvory dokážu zarobiť poriadny balík peňazí a nadchádzajúcemu filmu by sa to mohlo poradiť. Podarí sa mu uspieť a stane sa v nasledujúcich rokoch kultovou klasikou? Alebo sa stane priemerným a zaradí sa medzi hlúpe nedorozumenia? To sa uvidí až budúci rok a do tej doby si nezabudnite pozrieť spomínanú fotografiu, ktorá sa nachádza vyššie v článku. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -