‘The Mitchells vs. the Machines’ trailer: Keď sa spojí rodinný humor so sci-fi apokalypsou

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

The Mitchells vs. the Machines – oficiálny trailer

Rodinné výlety môžu byť zábava. Teda pokiaľ nie ste tínedžer, ktorý nedokáže zniesť svojich nudných rodičov. Apríl na Netflixe prinesie mnohé zaujímavé novinky, pričom najnovší animovaný príbeh nebude výnimkou. Trailer na film The Mitchells vs. the Machines ponúka akciu, nevydarené otcovské vtipy a neobyčajnú animáciu, za ktorú by sa nehanbil žiadny tvorca komiksu.

Film ponúka celovečerný zážitok pre celú rodinu

Príbehom nás sprevádza mierne svojská rodinka, ktorá sa vyberie na rodinný výlet. Nepochopená dcéra, malý otravný brat, večne usmiata matka a otec, ktorý sa snaží navrátiť rodine ich pôvodné puto. Ich spoločný deň však nečakane preruší digitálna apokalypsa, v ktorej ožijú všetky elektronické prístroje či roboti. Mitchellovcom tak nezostáva nič iné, len spojiť svoje sily, aby zachránili celé ľudstvo pred záhubou.

rozprávka CONNECTED
Zdroj: themoviemylife.com

Nie len dej, ale aj samotný štýl animácie vás zaujme pri sledovaní traileru. Produkciu malo pod palcom tvorcovské duo Phil LordChristopher Miller, s ktorými sme sa už mohli stretnúť pri úspešnej snímke Spider-Man: Paralelné svety. Réžie sa ujal Mike Rianda a spoločne nám prinesú originálny kúsok vhodný pre mládež, ale aj rodičov.

Déjà vu? Nie, len posunutá premiéra

Ak máte po pozretí traileru zvláštny pocit, že ste to už niekde raz videli, tak sa nemýlite. Sony Picture Animation naplánovalo premiéru už počas minulého roka, no ako sme si už zvykli, koronakríza stihla všetky premietania odložiť. Do kín sa mal film pôvodne dostať pod názvom Pripojení, ale názov bol znova zmenený hneď po tom, ako Netflix odkúpil distribučné práva.

Nemusíte dlho čakať, ak vás trailer plný humoru (a gigantického Furbyho) dokázal pobaviť. Obyčajná rodinka Mitchellovcov potlačí vzburu robotov už 30. apríla na Netflixe. Postavám prepožičali svoje hlasy Beck Bennett, Fred Armisen, Eric Andre, Chrissy Teigen, John Legend či Olivia Colman.

Čo hovoríte na trailer filmu The Mitchells vs. the Machines? Ako by ste reagovali, keby ste sa tiež ocitli uprostred vzbury robotov? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -