FilmyTrailery

Idris Elba a Kate Winslet stroskotali v horách v prvom traileri na drámu The Mountain Between Us

Pokiaľ by sa mal niekedy natočiť film o Čechoch stratených v slovenských horách, vyzeral by nejak takto. Preč od vtípkov, nedávno sa na svet dostali prvé fotky drámy The Mountain Between Us, ktoré nasledoval aj prvý trailer. Film sa snaží dostať na svet už dlhší čas, no až teraz sa to konečne podarilo. Pôjde o adaptáciu bestselleru od spisovateľa Charlesa Martina, ktorá nesie rovnaký názov, ako film. Film natočí režisér Hany Abu-Assad (Paradise Now) a o scenár podľa novely sa postarajú Chris Weitz a J. Mills Goodloe.

Ben (Idris Elba) a Alex (Kate Winslet) sa zhodou náhod spolu dostanú do malého osobného lietadielka. Ben sa ponáhľa na pracovné záležitosti a Alex na vlastnú svadbu. Lietadlo sa však zrúti nad zasneženými horami a boj o prežitie tejto dvojice sa môže začať. Majú len sami seba, pretože žiadna pomoc neprichádza. Ako prejde Alex stovky kilometrov so zranenou nohou?

The Mountain Between Us – Trailer #1

20th Century Fox nám teda sľubuje zaujímavú survival (možno ja love-story) drámu. Okrem Idrisa Elbu (Prometheus, Thor) a Kate Winslet (Titanic, Divergencia) sa vo filme ukážu mená ako Dermot Mulroney a Beau Bridges. Nemôžeme zabudnúť ani na zlatého psíka, ktorý bude doprevádzať hlavné postavy! Už z traileru je vidieť, že pôjde o nervy drásajúci film. Kniha z roku 2010 mala patričný úspech a dúfame, že sa v rovnakom smere poberie aj film samotný.

Filmov na podobný štýl sme už ale videli pomerne veľa. Tu prichádza otázka, či bude “The Mountain Between Us” niečim originálny a zaujímavý. To sa však dozvieme asi až 19.10., kedy sa film dostane do kín. Tešíte sa? 

PS: pozrite sa na pár fotiek z pripravovaného filmu! 

The Mountain Between Us

Zdroj: 20th Century Fox

The Mountain Between Us

Zdroj: 20th Century Fox

The Mountain Between Us

Zdroj: 20th Century Fox

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár