Idris Elba a Kate Winslet stroskotali v horách v prvom traileri na drámu The Mountain Between Us

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pokiaľ by sa mal niekedy natočiť film o Čechoch stratených v slovenských horách, vyzeral by nejak takto. Preč od vtípkov, nedávno sa na svet dostali prvé fotky drámy The Mountain Between Us, ktoré nasledoval aj prvý trailer. Film sa snaží dostať na svet už dlhší čas, no až teraz sa to konečne podarilo. Pôjde o adaptáciu bestselleru od spisovateľa Charlesa Martina, ktorá nesie rovnaký názov, ako film. Film natočí režisér Hany Abu-Assad (Paradise Now) a o scenár podľa novely sa postarajú Chris Weitz a J. Mills Goodloe.

Ben (Idris Elba) a Alex (Kate Winslet) sa zhodou náhod spolu dostanú do malého osobného lietadielka. Ben sa ponáhľa na pracovné záležitosti a Alex na vlastnú svadbu. Lietadlo sa však zrúti nad zasneženými horami a boj o prežitie tejto dvojice sa môže začať. Majú len sami seba, pretože žiadna pomoc neprichádza. Ako prejde Alex stovky kilometrov so zranenou nohou?

The Mountain Between Us – Trailer #1

20th Century Fox nám teda sľubuje zaujímavú survival (možno ja love-story) drámu. Okrem Idrisa Elbu (Prometheus, Thor) a Kate Winslet (Titanic, Divergencia) sa vo filme ukážu mená ako Dermot Mulroney a Beau Bridges. Nemôžeme zabudnúť ani na zlatého psíka, ktorý bude doprevádzať hlavné postavy! Už z traileru je vidieť, že pôjde o nervy drásajúci film. Kniha z roku 2010 mala patričný úspech a dúfame, že sa v rovnakom smere poberie aj film samotný.

Filmov na podobný štýl sme už ale videli pomerne veľa. Tu prichádza otázka, či bude „The Mountain Between Us“ niečim originálny a zaujímavý. To sa však dozvieme asi až 19.10., kedy sa film dostane do kín. Tešíte sa? 

PS: pozrite sa na pár fotiek z pripravovaného filmu! 

The Mountain Between Us
Zdroj: 20th Century Fox
The Mountain Between Us
Zdroj: 20th Century Fox
The Mountain Between Us
Zdroj: 20th Century Fox

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -