‚The Night House‘ trailer: Jeden z najočakávanejších hororov tohto roka sľubuje dávku napätia a strachu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Searchlight Pictures zverejnilo trailer k ich najnovšiemu hororu The Night House, ktorý sľubuje veľa napínavých a mrazivých momentov. Film debutoval na virtuálnom filmovom festivale Sundance, kde jeho tvorcovia divákom ukázali značnú dávku kvality.

Kritikom sa táto hororová nádielka s tematikou strašidelného domu páčila a najnovšia ukážka to len potvrdzuje. No a práve veľká chvála je dôvodom, prečo sa tento film radí medzi najočakávanejšie horory tohto roka. Premiéra je naplánovaná na 17. júla 2021.

Trailer k hororu The Night House:

Prvý trailer kombinuje hrôzu strašidelného domu s tajuplným tichom a naozaj desivou hudbou v pozadí. V hlavnej úlohe sa predstavila Rebecca Hall, ktorá je v žánri hororu pomerne nováčikom. Na svojom konte však už má niekoľko úspešných projektov, medzi ktoré patria filmy ako Dokonalý trik (2006), Mesto hriechu (2010) a Iron Man 3 (2013). Naposledy si zahrala jednu z hlavných vedľajších postáv v stále čerstvom sci-fi blockbusteri Godzilla vs. Kong. O réžiu sa postaral David Bruckner (The Ritual).

V horore The Night House si herečka skúsila úplne inú úlohu, na aké bola doteraz zvyknutá, a namiesto rôznych akčných scén musí čeliť veľmi nepríjemným udalostiam. Dom pri jazere, v ktorom žije, môže byť počas dňa neuveriteľne pokojným miestom, najmä ak je plný priateľov a rodiny. Ale v noci sa všetko mení a pocit bezpečia nahradzuje boj o vlastný život.

Oficiálny synopsa:

„Beth (Rebecca Hall) sa spamätáva z nečakanej smrti svojho manžela a zostáva žiť sama v dome pri jazere, ktorý pre ňu postavil. Snaží sa byť silná, ale potom jej prídu do života divné sny – znepokojivé vízie o neznámej bytosti v dome, ale ostré denné svetlo zmýva všetky dôkazy o akejkoľvek entite. Aj keď jej priatelia radia vycúvať, Beth začne skúmať ešte hlbšie a túži po odpovediach. To, čo však zistí, sú len zvláštne a strašné tajomstvá a záhady, ktoré je odhodlaná vyriešiť.“

The Night House trailer plagát
Zdroj: comicbookmovie.com

Si fanúšikom hororov a tešíš sa na film The Night House, ktorého trailer konečne dorazil? O názor sa s nami môžeš podeliť dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -