Ako vznikal film Krstný otec? Oficiálny trailer k sérii The Offer nám odhaľuje všetky tajomstvá zo zákulisia

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Paramount+ zverejnilo oficiálny trailer k seriálu The Offer, desaťdielnej limitovanej sérii, ktorá nás zavedie na počiatok vzniku legendárneho Krstného otca od režiséra Francisa Forda Coppolu. Dramatická séria preskúma chaotickú produkciu jednej z najobľúbenejších klasík v histórii kinematografie a odhalí nám všetky tajomstvá zo zákulisia, ktoré takmer vyústili do zániku celej filmovej série.

Nová upútavka nám predstavila hlavnú postavu príbehu Alberta S. Ruddyho, ktorého si zahral Miles Teller (Top Gun: Maverick). Ruddy bude v seriáli zastávať pozíciu producenta pôvodnej filmovej adaptácie rovnomenného bestselleru z roku 1969. Štúdio Paramount si týmto projektom nebolo spočiatku vôbec isté a preto film koncipovali ako nízkorozpočtový projekt. Ako sa však Ruddy stále viac angažoval do výrobného procesu, film Krstný otec enormne narástol. Stalo sa z neho „monštrum“ medzi filmami, ktoré si získalo srdcia filmových fanúšikov.

Oficiálny trailer k dramatickej sérii The Offer

Trailer začína pohľadom na Ruddyho ako privádza Coppolu (Dan Fogler) na palubu projektu v nádeji, že režisérova vízia by mohla viesť Krstného otca novým vzrušujúcim smerom. Taktiež vidieť Ruddyho náročné chvíľky pretkané neúspechom predchádzajúcich gangsterských filmov, ktoré ohrozili produkciu.

Dočkali sme sa aj pohľadu na herca Justina Chambersa (Zodiac: Vrah s temnou minulosťou), ktorý sa v seriáli objaví ako Marlon Brando, hviezda zapojená do produkcie filmu a financovania. V samotnom závere tiež vidieť oboch hlavných aktérov, Ruddyho a Coppolu. Dvojica spoločne prerába scenár Krstného otca a stáva sa z neho taký príbeh, ktorého piliermi nie sú len nabité pištole a zabíjanie, ale aj rodina a ľudské vzťahy.

V seriáli The Offer účinkujú tiež Anthony IppolitoMatthew GoodeGiovanni RibisiColin HanksJuno Temple, Michael Gandolfini a Lou Ferrigno. Limitovanú sériu vytvoril a napísal Michael Tolkin so showrunnerkou Nikki Toscano, ktorá sa taktiež podieľala na tvorbe scenára. Prvé tri epizódy majú premiéru exkluzívne na Paramount+ budúci mesiac 28. apríla. Ďalšie nové epizódy dorazia na malé obrazovky každý týždeň vo štvrtok.

Páčil sa ti oficiálny trailer k sérii The Offer o histórii vzniku legendárnej filmovej série Krstného otca? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -