Kultový sitkom hlási návrat. Pripravte sa na veľké zmeny, takto bude vyzerať

Nenechajte si ujsť

The Office dostane nový seriál

Legendárny seriál The Office sa aj napriek obavám nemalej časti fanúšikov vráti na televízne obrazovky. Nie v podobe reštartu, ale seriálovej odbočky, ktorá predstaví úplne novú pobočku s neopozeranými postavami. O pokračovaní či remaku The Office sa hovorí už takmer 10 rokov, nakoniec sa však realitou stáva úplne iný projekt.

Ako informuje Variety, Nový seriál The Office nebude reštartom, priamym pokračovaním ani spin-offom predchádzajúcej úspešnej série. Pôjde o samostatný projekt, ktorý bude nakrútený rovnakým štýlom ako kultový sitkom. V novom seriáli sa teda pozrieme mimo spoločnosť Dunder Mifflin v Scrantone a uvidíme v ňom redakciu krachujúcich miestnych novín.

„Štáb dokumentaristov, vďaka ktorému sa Dunder Mifflin stal nesmrteľným, hľadá svoj nový projekt. Narazí na zomierajúce historické noviny na americkom stredozápade, ktoré sa snaží vydavateľ oživiť s pomocou dobrovoľných publicistov,“ píše o deji služba Peacock, ktorá duchovného nástupcu The Office natočí.

Zdroj: TMDB

Bude v dobrých rukách

Hlavnú úlohu v novinke stvárni herecké duo Domhnall Gleeson a Sabrina Impacciatore, detaily o ich postavách či ďalších obsadených hercoch nateraz zostávajú tajomstvom. S produkciou sa má začať už počas júla, je preto pravdepodobné, že seriálu sa dočkáme už počas budúceho roka. U nás ho s vysokou pravdepodobnosťou odvysiela streamovacia služba SkyShowtime.

Dobrou správou je, že o seriál sa postarajú prakticky všetky kľúčové postavy, ktoré stáli za úspechmi britskej i americkej verzie. Znamená to návrat Grega Danielsa, ale tiež Rickyho Gervaisa či Stephena Merchanta, ktorí seriál zastrešia z role výkonných producentov. Vyhľadávaní tvorcovia a komici začali na scenári pracovať už na začiatku tohto roka, o kvalitu by sme sa teda báť nemuseli.

Otázne je, čo všetko si budú môcť v súčasnej spoločenskej klíme dovoliť. Pôvodný seriál si totiž v mnohých prípadoch nedával servítku pred ústa, čo sa nakoniec podpísalo aj na jeho veľkom úspechu. Ten bol najskôr limitovaný predovšetkým pre trh Severnej Ameriky, po zaradení na Netflix si však The Office rýchlo vybudoval popularitu aj medzi globálnym publikom.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -