Seriály

Úspešný komediálny seriál The Office sa obnovuje! Máme očakávať návrat Steva Carella?

The Office je pravdepodobne späť! Vráti sa aj Steve Carell?

Presne tak, jeden z najpopulárnejších komediálnych seriálov posledných rokov sa pravdepodobne vracia. Americká verzia seriálu The Office, sa stala absolútnym hitom a na obrazovkách sa od roku 2005 vysielala až do roku 2013. Predovšetkým ju ťahal herec Steve Carell, ktorý však kvôli jeho filmovej kariére musel seriál opustiť v siedmej sérii. Ostatní herci a tvorcovia však seriál potiahli až do deviatej série, a to stále veľmi úspešne.

The Office sa neskôr zapísal medzi to najlepšie od stanice NBC, no a doteraz figuruje medzi najúspešnejšími seriálmi všetkých čias. Ak ste náhodou na Twitteri, určite ste si všimli mnoho vtipných GIFov, ktoré zobrazujú vtipné scény/hlášky práve z tohto seriálu. Dočkáme sa teda naozaj návratu? Nuž, NBC nič ešte nepotvrdilo, no vraj sa seriál skutočne vráti, a to už o rok.

Pôvodná zostava seriálu The Office z prvej série

Pôvodná zostava seriálu The Office z prvej série; Zdroj: screenertv.com

Nikto zatiaľ netuší, či sa vrátia všetky pôvodné postavy, až na jednu výnimku. Zdroje potvrdili, že ak sa bude pokračovať, Steve Carell sa určite nevráti. My sa mu samozrejme nečudujeme, keďže ten sa momentálne stal veľkým hercom pri filmoch, ktoré každoročne mieria na Oscary, no a dokonca už získal aj pár nominácií. Všetci tvorcovia však povedali, že ak by bola možnosť vrátiť sa, išli by do toho bez váhania. My sme teda veľmi zvedaví, ako to bude. NBC zatiaľ mlčí, no nič nepopiera ani neruší. Vyzerá to teda tak, že táto legenda sa predsa len vráti, a to v roku 2018. Je však dosť možné, že by išlo o desiatu sériu s kompletne novým obsadením, alebo dokonca o ďalší reštart. Určite vás budeme informovať, keď prídu ďalšie informácie.

Sledovali ste americkú verziu seriálu The Office? Chceli by ste, aby sa seriál o rok vrátil? Má podľa vás zmysel pokračovať aj bez hlavného ťahúňa Steva Carrela? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Finále desiatej série seriálu The Walking Dead sa kvôli koronavírusu oneskorí. Kedy ho uvidíme?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  Seriály

  Seriály založené na knihách, ktoré musíte aspoň raz v živote vidieť

  Pridaj komentár