Dočkáme sa niekedy pokračovania akčného filmu The Old Guard od Netflixu? Charlize Theron posiela jasnú odpoveď

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

V dnešnom Hollywoode nie je vždy jednoduché uspieť s novou filmovou sériou, a to hlavne vtedy, ak ide o ďalší film o superhrdinoch. Netflix však prednedávnom vydal ambiciózny film The Old Guard, ktorý by sa predsa len mohol stať ašpirantom na sériu niekoľkých filmov, a tak by sme sa možno mohli dočkať aj filmu The Old Guard 2.

Tento článok obsahuje spoilery z filmu. 

V hlavnej úlohe sa objavila Charlize Theron a tento akčný thriller sa veľmi rýchlo zaradil medzi najúspešnejšie filmy v histórii Netflixu.

The Old Guard
Zdroj: slashfilm.com

Natočí Netflix film The Old Guard 2?

Pôvodný film je natočený podľa rovnomenného grafického románu, ktorý rozpráva príbeh skupiny nesmrteľných bojovníkov. Tú vedie Andromache Scythia aka Andy (Charlize Theron) a spoločne sa snažia vyčistiť svet od problémov. Nepriateľov však stále pribúda a na scénu sa dostáva skupina neznámych ľudí, ktorí sa snažia získať tajomstvo nesmrteľnosti len pre seba.

Ak ste The Old Guard videli, uznáte, že film je síce miestami nudný, ale mohlo to byť aj horšie. Aj preto sa môžeme baviť o pokračovaní, o ktorom nám viac prezradila Charlize Theron:

„Stále sa ešte snažíme pretlačiť prvý film. Teraz si však musíme trochu odpočinúť, ale vzhľadom na to, že všetci chceme pokračovanie, som si istá, že keĎ PRíDE TEN SPRáVNY čAS, ZAčNEME SA O TOM ROZPRáVAť.“

The Old Guard 2 Netflix
Zdroj: www.latimes.com

O čom by mohlo byť pokračovanie?

Film končí tým, že sa Andy stáva smrteľnou a do deja sa vracia aj Quynhy. Záver môžeme teda považovať za otvorený a tvorcovia sa s pokračovaním môžu vyhrať.

Režisérka Gina Pryce-Bythewood už dávnejšie oznámila, že prvý film bol vždy len úvodom do vznikajúcej trilógie. O vzniku pokračovania nám napovedá aj vydanie novej série grafického románu The Old Guard, v ktorom sa Andy nachádza ako otrokyňa v jednom zo svojich minulých životov. A práve takýto príbeh by mal slúžiť ako inšpirácia k druhej snímke.

Vo filme sa okrem iného nachádza aj niekoľko zaujímavých vedľajších postáv, ktoré by tiež mohli tvorcovia viac rozvinúť. Či tak urobia je zatiaľ otázne, ale určite nikam neodchádzajte. Ďalšie informácie by sa mohli dostaviť už čoskoro.

Natočí podľa vás Netflix akčný film The Old Guard 2? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -