Hororovka The Outlast Trials predstavila svoj prvý trailer, pôjde však o multiplayerovku

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

The Outlast Trials trailer

Ospevovaná hororová séria Outlast nám ukázala trailer svojej v poradí už tretej hry, ktorá ponesie názov The Outlast Trials. Stalo sa tak na tohtoročnej PC Gaming Show. Zatiaľ čo prvé dve hry predstavovali nezabudnuteľný singleplayer zážitok, základom tej tretej by mal byť co-op.

Ovládanie ľudí

Príbeh hry vyzerá byť veľmi prostý. Počas studenej vojny chce vláda ovládať ľudí prostredníctvom akýchsi okuliarov. Trailer začína, keď jednému z pacientov robia lekári experimentálny zákrok s okuliarmi, ktoré mimochodom ponúkajú, pre Outlast už klasické, nočné videnie.

Vám sa však podarí utiecť a keď vás naháňa nejaké monštrum, kamarát, zrejme iný hráč, vám podá ruku, no následne umiera. The Outlast Trials tak bude určené až pre štyroch hráčov, ktorých úlohou bude utiecť zo zariadenia. Zatiaľ nevieme, či bude hra obsahovať aj singlepayer režim. Skôr si ale myslíme, že nie.

Veľká zmena

Je otázne, ako hráči príjmu prechod na co-op. Všetci sme totiž u Outlastu zvyknutí na kvalitný príbeh pre jedného hráča. Táto zmena však môže hre jednoznačne prospieť, keďže už druhý diel kvalitovo a najmä atmosférou dosť zaostával za svojim predchodcom.

Outlast Trials
Zdroj: redbarrelsgames.com

V prvej hre ste hrali za novinára, ktorý si prišiel overiť chýry o jednej psychiatrickej liečebni. Nevedel odtiaľ však ujsť a začala sa nočná mora. Druhý diel nastolil veľmi podobný príbeh. Tiež ste hrali za novinára, ktorý ale havaroval a ocitol sa medzi veľmi zvláštnymi ľuďmi.

The Outlast Trials má vyjsť niekedy v roku 2021. Zatiaľ však bola oznámená len PC verzia. Ide totiž stále o pomerne malé štúdio, ktoré sa ešte v týchto rušných časoch, keď sa oznamujú nové konzoly, nedohodlo so Sony a Microsoftom. Je tak viac než pravdepodobné, že hru môžeme očakávať aj na PlayStation 5 a Xbox Series X.

Tešíte sa na pokračovanie úspešného Outlastu? Poprípade čo si myslíte o prechode na co-op? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -