Filmy

The Power Rangers našli žltého strážcu!

Posledný strážca bol konečne nájdený. Po krátkej prestávke sme sa minulý týždeň dozvedeli novinku. Speváčka Becky Gomez, známe pod pseudonymom Becky G, si zahrá úlohu žltého rangera. Pozrite sa na nového herca, ktorý bude spolu s ďalšími teen´s bojovať o záchranu sveta.

bandicam 2015-10-31 18-11-48-187

Oficiálny Power Rangers Instagram účet oznámil, že Gomez bude obliekať žlté farby. Tým sa pripája ku svojim kolegom, ktorými sú Naomi Scott ako ružová strážkyňa, Dacre Montgomery ako červený strážca, Ludi Lin ako čierny strážca, a RJ Cyler ako modrý strážca.

Becky Gomez završuje základný tím piatich, hoci v závislosti od Power Rangers je nadmieru jasné, že uvidíme aj šiesteho strážcu – zeleného. Saban a Lionsgate zatiaľ nevypustili žiadne informácie ohľadom šiesteho člena tímu, takže môžeme len hádať. Žltého však máme a vieme, že to zo začiatku bude samotár, ktorý si túži  nájsť nových priateľov. Keby za mnou príde  dievča ako je Becky Gomez, dlho by som veru nepremýšľal.

Počas posledných týždňov došlo k rozporu a zvesti o tom, či bude scenár podľa starších sérií alebo novších. Bude to zo sérií Mighty Morphin Power Rangers, alebo niečo, čo sa odohráva z rovnakého prostredia? Nebude tomu tak. Rozhodlo sa, že film bude skutočne reštart a pôjde odznovu. Nový žltý strážca  Trini teda bude bojovať po boku Jasona, Kimberly, Billyho a Zacka.

Ako Becky G, Gomez si spravila meno ako popová hviezda v roku 2011 a jej song Shower z roku 2014 sa dokonca dostal do hitparády TOP 20 v USA. Momentálne ju môžeme vidieť hrať ako Valentinu Galindo vo Fox TV series v seriály Empire. Taktiež sa zúčastnila v Disney Channel seriály Austin a Ally. Aj keď je ešte nováčik vo filmovom svete, jej kariéra smeruje dobrým smerom. Uvidíme ako zvládne úlohu v novom filme Power Rangers, ale niet pochýb, že to bude úspešný projekt.

Gomez by sa mala zo svojimi kolegami dostať na plátna v roku 2017 a to presnejšie 13.januára. Dovtedy sa Vám budeme snažiť poskytnúť podrobnejšie info.

 

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár