Superhrdinský anime seriál od Stana Leeho s názvom The Reflection prichádza s prvým trailerom!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

The Reflection trailer

Prvá ukážka sa konečne dostala na internet. Anime seriál s témou superhrdinov je vyvíjaný japonským štúdiom DEEN. Na produkcii sa znateľne podieľa aj legendárny Stan Lee, kráľ komiksov. Pre nás by to však nemalo byť prekvapujúce, nakoľko Lee už v minulosti mnohokrát prejavil záujem o japonské anime a mangu. Taktiež už spolupracoval na niekoľkých projektoch s firmami z ďalekého východu. Spolu-tvorca Spider-Mana už raz navrhol vlastný originálny príbeh, ktorý sa neskôr stal mangou s názvom Ultimo. Na oplátku aj Japonci natočili svoju vlastnú hranú verziu pavúčieho muža.

Teraz prichádza prvý trailer na The Reflection, ktorý sľubuje množstvo superhrdinskej akcie. Taktiež nám poskytuje lepší pohľad na jedinečný štýl animácie a hlavné postavy:

O čom bude The Reflection?

Seriál bude nasledovať skupinu ľudí, ktorý získajú mimoriadne schopnosti po udalosti s názvom „the reflection“Celosvetový jav náhle Zem zbavil slnečného svetla, pričom niektorých ľudí zabil a ostatných modifikoval.

Aj keď toto médium neposkytuje ideálne podmienky pre ďalšie cameo Stana Leeho, postava menom Mr. Mystique sa na neho veľmi podobá. Nás však viac zaujíma postavenie a náplň deja, ktorý sa bude odohrávať v kľúčovom New Yorku. Je nevyhnutné, že do príbehu sa dostalo mnoho západných vplyvov, ako napríklad postava, ktorá manipuluje kovmi, alebo protagonista, ktorý dokáže absorbovať silu ostatných jednoduchým dotykom. Mix klasickej superhrdinskej akcie a nadprirodzeného príbehu naznačuje, že z tohoto anime kričí originalita viac, ako z väčšiny ostatných.

the reflection trailer
Zdroj: screenrant.com

Samozrejme, The Reflection nebude pre každého. Štýl animácie a minimalistický vizuál pripomínajúci komiks je nezvyčajný aj vo svete anime. Prvá séria obsahujúca 12 epizód bude najprv vypustená v japončine s anglickými titulkami. Stan Lee už však potvrdil, že momentálne usilovne pracuje na anglickom dabingu, ktorého sa dočkáme nejaký čas po premiére.

Ako sa vám zatiaľ pozdáva superhrdinské anime The Reflection? Spoliehate sa na originalitu seriálu, alebo tento žáner nedokážete vystáť? O osude sa presvedčíme už 22. júla po japonskej televíznej premiére.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -