Dwayne Johnson sa v pripravovanom filme Skyscraper postaví pred obrovskú skúšku!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vlani v máji bolo oznámené, že štúdio Legendary Pictures získalo zelenú na projekt s názvom Skyscraper. Tento snímok vo svojom vnútri zahŕňa hviezdneho Dwaynea Johnsona a režiséra Rawsona Marshalla Thurbera, ktorý si k filmu napíše aj vlastný scenár. Pred pár dňami vyšla na verejnosť správa, že dátum premiéry bol stanovený na 13. júla 2018. Film sa v ten deň dočká nemalej konkurencie. Sony k nám prinesie tretie pokračovanie Hotelu Transylvania a Warner Bros oživí horor Mníška z roku 2005.

Globálna ikona Dwayne Johnson vedie herecké obsadenie filmu ako Will Ford, bývalý šéf tímu FBI špecializovaného na záchranu rukojemníkov. Ten momentálne pracuje ako bezpečnostný pracovník pre mrakodrapy. Pri jeho pôsobení v Číne sa postaví pred novú úlohu. Najvyššia a najbezpečnejšia budova na svete je v plameňoch a práve on bude obvinený z útoku. Will Ford musí nájsť skutočného vinníka a očistiť svoje meno. Okrem toho však musí zachrániť svoju rodinu, ktorá sa taktiež nachádza v horiacej budove.

Už teraz je nám jasné, že Dwaynovi táto rola výborne sadne
Už teraz je nám jasné, že Dwaynovi táto rola výborne sadne, Zdroj: geektyrant.com

Vyjadrenie Dwayne Johnsona na jeho instagram účte

“Som vďačný, že môžem zdielať túto veľkú novinku. Štúdia Universal a Legendary stanovili dátum 13. júl 2018 ako finálny. Trvalo to naozaj dlhú dobu a po dvoch rokoch rozvíjania sa začne natáčať už tento august v Číne. Náš scenár, ktorý napísal a zrežíruje Rawson Thurber, sa zameria na najväčší svetový mrakodrap, ktorý je v plameňoch. Horiace peklo viac ako míľu nad zemou drží moju ženu a deti na hornom poschodí. Moja postava je americký vojnový veterán a bývalý šéf tímu FBI špecializovaného na záchranu rukojemníkov. Tento charakter je inšpirovaný tisíckami U.S veteránov a vojnových hrdinov na dôchodku, s ktorými som mal česť potriasť si rukou v minulých rokoch. Taktiež je to odkaz pre všetkých mužov a ženy, ktorí siahnu ešte hlbšie vo svojich životoch a urobia všetko pre záchranu svojej rodiny. Výskum o filme bol pre mňa naozaj poučný z každého jedného stretnutia s top svetovými architektmi mrakodrapov, až ku tráveniu času s vojnovými veteránmi. Dobrou správou je, že sa nebojím výšok. Ale byť 4000 stôp nad zemou, to je už ťažší oriešok.”

Tento projekt nám opäť ukáže spoluprácu režiséra a Dwaynea Johnsona. Tí spolu pracovali na filme Centrálna inteligencia, ktorá sa stala hitom a zarobila krásnych 216,9 milióna USD z rozpočtu 50 miliónov dolárov. Veríme však, že film Skyscraper zarobí ešte viac a podarí sa mu na filmovom plátne uspieť.

Na záver sa pozrite na fotografiu, ktorú na svoj instagram účet pridal Dwayne Johnson.

Dwayne sa podelil o fotku scenáru
Dwayne sa podelil o fotku scenáru, Zdroj: instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah