Dwayne „The Rock“ Johnson chce opäť kandidovať na prezidenta USA! Kedy to plánuje?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Dwayne „The Rock“ Johnson chce opäť kandidovať na prezidenta USA!

Jeden z najpopulárnejších hercov súčasnosti opäť rozvíril debatu o jeho vstupe do americkej politiky. Presne ako kedysi Arnold Schwarzengger, ďalší herec z akčných filmov pravdepodobne zmení svoje povolanie. Meno Dwaynea Johnsona sa však pri pozícií prezidenta USA nespomína prvýkrát. Dokonca ešte pri zvolení Donalda Trumpa bežalo internetové hlasovanie medzi novo-zvoleným prezidentom a Johnsonom. V nej sa výhry dočkal práve The Rock.

Síce to doteraz bolo myslené najmä ako vtip či už zo strany fanúšikov alebo herca samotného, vyzerá to tak, že The Rock by sa predsa len rád do tejto politiky zamiešal. V najnovšom rozhovore s denníkom Indie Wire tak opäť ohľadom tejto témy niečo povedal. Reportéri sa ho konkrétne spýtali, či plánuje rozbehnúť svoju kandidatúru na rok 2020.

Zdroj: hdwallsource.com

„Určite túto možnosť nevylučujem. Ak by som bol obklopený dobrými ľuďmi, veľmi rád by som sa posnažil niečo zmeniť. Teraz ale ostávam na mojej cestičke. Mám mnohých priateľov na politických miestach. Zatiaľ som však len polichotený názormi ľudí, ktorí si myslia, že by som bol dobrý alebo aspoň decentný prezident. K tejto pozícii však momentálne chovám len obrovský rešpekt.“

Žiadna kandidatúra sa teda ešte nepripravuje, avšak je veľmi zaujímavé počúvať jeho názor. Predsa len, ak by bol tlak verejnosti na Johnsona vysoký, nemyslíme si, že by bolo také nemožné ho vidieť ako nasledujúceho kandidáta. Ako sa teda táto situácia vyvinie nám ukáže len čas. The Rocka samozrejme v kinách uvidíme aj tento rok a to v projektoch ako Jumanji 3 a Hobbs and Shaw, spin-offe série Rýchlo a Zbesilo, ktorý by mal už čoskoro na Super Bowle dostať prvý trailer.

Chceli by ste vidieť Dwaynea Johnsona ako amerického prezidenta? Myslíte si, že sa to naozaj niekedy stane realitou? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -